• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  4 czynniki decydujące o wyborze obiektu na firmowy event

  2016-06-20

  O tym, jak szukać ciekawych miejsc na firmowe spotkanie opowiada Anna Amsolik – Kierownik Marketingu i Sprzedaży gdyńskiego pałacu Quadrille Conference&Spa oraz restauracji Biały Królik.

   

  Mniejsze i większe firmowe spotkania organizują dziś młodzi. To pokolenie millenialsów decyduje o tym, gdzie firma pojedzie się szkolić czy bawić. Czym się kierują, wybierając miejsce na firmowy event? Oto cztery najważniejsze czynniki:

  1. Nudzie mówimy: „NIE”

  Pokolenie Y nie znosi hoteli wyglądających identycznie w każdym miejscu w świecie. To indywidualiści, którzy szukają wyjątkowych miejsc. Im bardziej szalone i pomysłowe, tym więcej uznania zyskają w oczach dzisiejszego dwudziestolatka. Nasz obiekt ma to szczęście, że wpisuje się w ten trend. Za masywnymi drzwiami goście wkraczają w odrealniony świat zainspirowany „Alicją w Krainie Czarów”. Tu nic nie jest takie, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Obecnie szykujemy dla naszych gości coś, co sprawi, że zapamiętają nas na zawsze! Na razie nie mogę jeszcze zdradzić więcej szczegółów…

  quadrille2. Elastyczna i profesjonalna obsługa

  To czynnik ponadczasowy. To człowiek tworzy wyjątkowość danego obiektu. Nieraz brak elastyczności w podejściu do potrzeb organizatora eventów kończy się fiaskiem rozmów, nawet zanim rozpoczną się prawdziwe negocjacje cenowe. Profesjonalizm i indywidualne podejście do gości czy klientów wynika z misji Quadrille i myślę, że świetnie nam się te założenia sprawdzają. Mamy najwyższą ocenę zadowolenia gości na popularnym portalu rezerwacyjnym wśród hoteli wysokiej kategorii w Trójmieście.

  3. Kulinarny efekt WOW!

  Lunch czy kolacja mogą być prawdziwą atrakcją dnia jeśli wybierzemy obiekt z prestiżową restauracją, najlepiej odznaczoną w Żółtym Przewodniku Gault&Millau Polska. Nie było jeszcze gościa, którego nie zachwyciłoby wysublimowane menu degustacyjne Białego Królika podczas uroczystej kolacji firmowej! A czasem nawet zwykłego omleta na śniadaniu można podać tak, żeby wywrzeć na gościu efekt WOW!

  4. Parking

  W Trójmieście jest wieczny kłopot ze znalezieniem miejsca parkingowego. Dlatego tutejsze hotele życzą sobie nawet 70 zł za dobę za auto. Niby banał, ale przy grupie czterdziestu uczestników spotkania, które trwa dwie doby, samochodów jest 15-20. I nagle organizatorowi przychodzi zapłacić blisko 3 tys. zł za parking. Quadrille oferuje swoim gościom bezpłatny parking. Dzięki temu organizator może te zaoszczędzone 3 tys. zł przeznaczyć choćby na wizytę w Quadrille Spa czy na inne atrakcje dla uczestników.

  Podsumowując, to nie sala konferencyjna czy ładny pokój decydują dziś o tym, gdzie firma spędzi niezapomniany event. Dziś musisz się czymś wyróżnić. Nieważne, czy będzie to design, kuchnia czy wspaniała obsługa. My mamy to szczęście, że mamy to wszystko pod jednym dachem!

   

  Quadrille Conference&Spa | Restauracja Biały Królik
  ul. Folwarczna 2, Gdynia Orłowo
  www.quadrille.pl
  konferencje@quadrille.pl

   

  tekst: Kajetan Kusina

  fot.: Sylwia Markis

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere