• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Wielkie otwarcie kompleksu Tensor

  2016-06-19

   

  Wiecznie rozwijająca się Gdynia doczekała się kolejnego nowoczesnego symbolu. EURO STYL z dumą przedstawia swoją pierwszą komercyjną inwestycję w tym mieście, czyli kompleks Tensor.

   

  eurostyl_inwestycjaZlokalizowany przy ulicy Łużyckiej Tensor to budynek, jakiego Gdynia jeszcze nie widziała. Na wskroś nowoczesny intryguje ciekawą architekturą i urodą swojego wykonania. W czasie uroczystego otwarcia, które odbyło się 9 czerwca, podkreślił to sam prezydent miasta Wojciech Szczurek. W czasie swojej przemowy zaznaczył, że Tensor jest jednym z najciekawszych architektonicznie obiektów biurowych zrealizowanych na terenie miasta.

  EURO STYL postanowił zorganizować wspomniane otwarcie przed ukończeniem całego kompleksu, by w ten sposób zareagować na wysokie tempo pojawiania się nowych najemców. – W tej chwili, uwzględniając podpisane umowy oraz list intencyjny, w Tensorze mamy wynajęte 90% powierzchni. Zważywszy na zaawansowanie inwestycji – ostatni z trzech budynków tworzących Tensora ukończony zostanie dopiero w przyszłym roku – to bardzo dobry wynik – powiedział wiceprezes Mikołaj Konopka. W trakcie uroczystości goście mieli możliwość zobaczenia w pełni już funkcjonującego budynku X. Zwiedzający mogli przyjrzeć się częściom wspólnym obiektu, a także aranżacji wynajętej powierzchni jednego z najemców – firmy Best. Pokazane zostały również rowerownię *wyposażoną w szatnie i prysznice), która mieści się w hali garażowej.

  Złożony z trzech budynków klasy A, nazwanych X, Y i Z, Tensor wyróżniać się będzie szczególnie starannym zagospodarowaniem przestrzenni wspólnych, w których znajdzie się miejsce dla takich dodatków, jak plac o do gry w bule czy miejsce do gry w ping ponga. Projektanci szczególnie zadbali również o estetykę małej architektury, która formą nawiązuje do stylu budynków, a także o staranne zagospodarowanie zieleni. Całkowita powierzchnia najmu kompleksu wyniesie około 19.750 m kw. Pierwszymi najemcami biurowca są: firma Maersk, Best, Thai Union, PPG, ADVA Optical Networking oraz Loconi Intermodal.

   

  źródło: EURO STYL

   

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere