• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Poziom 511 Design Hotel&SPA

  2016-06-10

   

  „Jesteśmy tutaj jak nomadowie, którzy zbudowali swój namiot i niedługo się stąd przeniosą. A te skały z naszej, ludzkiej perspektywy będą tutaj niemal zawsze. Ten obiekt jest na chwilę” – Tomasz Wuczyński, Grupa Plus Architekci.

   

  Natura | Design | SPA

  Poziom 511 Design Hotel&SPA to kameralny obiekt ukryty w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Ulokowany jest na szczycie najwyższego wzniesienia Jury, pośród zieleni i wapiennych skał, 300 metrów od imponujących ruin Zamku Ogrodzienieckiego, do którego prowadzi ścieżka przez skalną szczelinę na hotelowej polanie. Grupa wysokiej zieleni kryjąca szczyt wzgórza, stanowi naturalną izolację od świata zewnętrznego, nadając hotelowi w pełni kameralny, niespieszny charakter. Tutaj design hołdujący prostym formom i funkcjonalności, został zamknięty w przestronnych wnętrzach osłoniętych szklaną fasadą. Prostotę formy łagodzi natura, wnikająca do środka przez liczne przeszklenia oraz wkomponowana w bryłę hotelu wapienna skała, która wdziera się do hotelowej restauracji i stanowi naturalną ścianę w strefie saun. Otwarcie basenu na krajobraz pozwala grać naturalnemu światłu na tafli wody, przenosząc tym samym pory dnia i roku do wnętrza.

  front-hotelu-w511511 MEDI SPA to miejsce, w którym jakość i perfekcja idą w parze z pełnym relaksem, odprężeniem i dogłębną troską o urodę. Atmosferę spokoju i wytchnienia dopełniają nienachalne wnętrza i bliskość naturalnych ostańców. 511 MEDI SPA zaprasza do świata innowacyjnych zabiegów na twarz i ciało, opartych na wiodących markach kosmetycznych, takich jak Ericson Laboratoire. Kompleksowość oferty zabiegów podkreślają także urządzenia najnowszej technologii Maximus TriLipo i Oxy Geneo. 511 MEDI SPA to nie tylko relaks i profesjonalna pielęgnacja, ale również skuteczne zabiegi medycyny estetycznej.

  511 Bar&Restaurant

  Hotelowa restauracja prowadzona przez Oliwię Bernady (uczestniczkę VI edycji TOP CHEF Polska) przyrządza dania pełne smaków i aromatów, oparte na lokalnych produktach z pobliskich hodowli, farm i łowisk. Zdecydowany, bezpośredni smak i wyjątkowa jakość potraw są bezsprzeczne. Cykliczne siedmiodaniowe kolacje degustacyjne autorstwa Oliwii połączone z koncertami na żywo są tego najlepszym świadectwem.

  Aktywnie

  POZIOM 511 jest doskonałą bazą wypadową dla rowerzystów i biegaczy. W regionie nie brakuje oznakowanych tras – od łatwych, o charakterze rekreacyjnym, przez umiarkowanie trudne, po wymagające bardzo dobrej kondycji i techniki, jak choćby liczący niemal 200 km Jurajski Szlak Rowerowy Orlich Gniazd. Najbardziej popularną formą aktywności na Jurze jest jednak wspinaczka skałkowa – goście mogą spróbować swych sił np. na skałkach przy hotelu.

  Leniwie

  Hotelowa polana przy skałach kusi zielenią, błogą ciszą, leżakami i błękitem nieba. Latem, w weekendowe wieczory realizowane są różne wydarzenia kulturalne na świeżym powietrzu: kameralne koncerty na żywo, warsztaty kulinarne czy plenerowe kino letnie.

   

   

  Poziom 511 Design Hotel&SPA

  Bonerów 33

  42-440 Podzamcze, Ogrodzieniec

  www.poziom511.com

   

  tekst: Kajetan Kusina

  źródło fot.: mat. prasowe

   

   

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere