• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Rajd Kaszub – skwar, kurz i ryk silników

  2016-06-09
  Końcówka maja okazała się hojna i obdarzyła wszystkich wyjątkowo ciepłą pogodą, co tylko podgrzało i tak już gorącą atmosferę na Rajdzie Kaszub 2016.  Kurz, zapach spalin i ryk silników to prawdziwa poezja dla wszystkich prawdziwych fanów motoryzacji, zwłaszcza tej w wydaniu rajdowym. Dodając do tego żar lejący się z nieba i wówczas niektórzy są po prostu wniebowzięci.

  Większość ludzi w tak słoneczną pogodę, jak ta, którą obdarował nas weekend 24-25 maja, woli uciec na łono natury. Jednak są też ci, którzy wolą obcować z pięknem technologii ucieleśnionej przez motoryzację.

  Izabeli Guga-Marek udało się idealnie uchwycić tę wyjątkową atmosferę w poniższej galerii dokumentującej Rajd Kaszub 2016 – część zmagań Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Fanów motoryzacji nie musimy chyba namawiać do jej obejrzenia. Natomiast ci nieobeznani z urokiem rajdów też powinni na nią zerknąć, bo dzięki temu zrozumieją, w czym tkwi radość ze słuchania muzyki wydobywającej się z silników tych wspaniałych maszyn.

   

  źródło: Organizatorzy

  fot.: Izabela Guga-Marek ( www.smart-flow.pl )

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere