• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  C200 Office – perła w koronie zmian

  2016-06-05

   

  Rewitalizacja terenów Stoczni Gdańskiej trwa w najlepsze, a okolica zmienia się z dnia na dzień. EURO STYL jest dumny z faktu, że jego najnowszy biurowiec, C200 Office, to jeden z najbardziej wyróżniających się elementów tej zmiany.

   

  Modernizacja starego stoczniowego biurowca rozpoczęta w październiku 2014, zakończyła się sukcesem, a jej efekt po prostu zachwyca. C200 Office to piękny i nowoczesny budynek, który jest prawdziwą perłą w koronie zmian mających w miejsce w tej do niedawna zaniedbanej okolicy.

  – Jesteśmy bardzo zadowoleni z osiągniętego efektu, który pokazuje, że światowy trend rewitalizacji i odzyskiwania tkanki miejskiej jest coraz bardziej popularny również w Polsce – podsumowuje Magdalena Reńska, Dyrektor w JLL i agent wyłączny odpowiedzialny za komercjalizację inwestycji EURO STYL.eurostyl2 – Zapraszamy chętnych do obejrzenia budynku C200, który nie tylko spełnia najwyższe standardy techniczne (centralna klimatyzacja i wentylacja, podziemne miejsca parkingowe, generator prądu na potrzeby pracy operacyjnej najemców, podnoszona podłoga itp.), ale także oferuje wiele ciekawych udogodnień, jak nowoczesny klub fitness czy prysznice wraz z szatniami i szafkami dla rowerzystów – dodaje. 

  Obiekt posiada siedem kondygnacji nadziemnych i jedną podziemną. W hali garażowej do dyspozycji najemców, poza miejscami parkingowymi, jest również rowerownia wraz z szatniami i natryskami oraz pomieszczenia magazynowe wyposażone w rampę i śluzę. Na zewnątrz znajduje się duży parking naziemny z 339 stanowiskami dla samochodów. 

  C200 Office, jakby kierowany rytmem wiosny, powoli budzi się do życia. Pod koniec kwietnia w biurowcu została uruchomiona siłownia C200 Fitness, a na początku maja – przestronna, nowoczesna sala konferencyjna wyposażona w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, mogąca pomieścić nawet do 140 osób. Służyć będzie ona nie tylko najemcom – wypożyczać ją będą mogły także zewnętrzne firmy. Elewacja budynku została wykonana w dwóch barwach: bieli i czerni, a wnętrza budynku także nawiązują do tej estetyki. Ich projektanci skupili się na minimalistycznej stylistyce, którą ożywiają kolorowe, designerskie meble oraz grafiki nawiązujące do różnych obrazów stoczni. Także klub fitness został zaprojektowany w stylu vintage. 

  Jedną z największych zalet C200 Office jest jego doskonała lokalizacja. To dobrze skomunikowana centralna część Gdańska. Tuż przed wejściem do obiektu znajduje się ścieżka rowerowa oraz przystanek tramwajowy, a stację SKM Gdańsk Politechnika od budynku dzieli zaledwie pięciominutowy spacer. 2 kilometry dalej mieści się główny węzeł komunikacyjny miasta, na terenie którego znajdują się dworce PKP, SKM i PKS oraz przystanki autobusowe i tramwajowe.

   

  tekst: Kajetan Kusina

  źródło: EURO STYL

   

   

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere