• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  SKYLOUNGE na lotnisku w Modlinie

  2016-05-30
  Działanie na korzyść klienta, oczywiście w umiarkowanym stopniu, zawsze przynosi firmie pozytywne efekty. Podobnie jest w przypadku portów lotniczych, które robią wszystko, żeby zapewnić podróżnym komfort i bezpieczeństwo. Pod koniec zeszłego roku w Porcie Lotniczym Warszawa/Modlin otwarty został elegancki salon SKYLOUNGE - miejsce dla pasażerów oczekujących najwyższego standardu obsługi.

   

  SKYLOUNGE na Lotnisku Warszawa/Modlin funkcjonuje od połowy grudnia 2015 roku. Choć działa na zasadzie saloników executive lounge, przeznaczony jest dla wszystkich, nie tylko pasażerów podróżujących w celach biznesowych. skylounge1Opłatę wstępu wynosząca 69 zł od osoby dorosłej, uiszcza się w recepcji salonu. Zlokalizowany w strefie ogólnodostępnej terminala pasażerskiego umożliwia korzystanie z jego oferty nie tylko pasażerom, ale również osobom odprowadzającym czy witającym swoich bliskich.

  Stonowane kolory wnętrza, nastrojowe oświetlenie oraz wygodnie sofy i fotele przypadną do gustu osobom poszukującym ciszy i relaksu przed lotem. Projektując salon, kładliśmy nacisk na jego funkcjonalność. Wysokość wszystkich ław oraz stolików została dostosowana do pasażerów korzystających w podróży ze swoich laptopów. Salon oferuje również dostęp do wiadomości z kraju i zagranicy, prasy codziennej czy magazynów o tematyce lifestylowej i biznesowej. Na życzenie istnieje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia tabletu na czas pobytu w salonie.

  Oferta gastronomiczna SKYLOUNGE obejmuje słodkie i słone przekąski, szeroki wybór napojów bezalkoholowych (kawa, herbata, soki, popularne napoje gazowane, w tym również energetyki) oraz markowych napojów alkoholowych. W ofercie samoobsługowego bufetu znajdziecie Państwo szeroką ofertę piw (także smakowych), win, wyselekcjonowaną ofertę wódek, whisky Scotch oraz Bourbon, jak również tequilę, gin czy koniak. Jako jeden z nielicznych salonów posiada w swojej ofercie również Prosecco. Należy podkreślić, że przekąski, alkohole oraz napoje bezalkoholowe wliczone są w opłatę wstępu do salonu. Przez dwie godziny pobytu goście SKYLOUNGE mogą bez ograniczeń korzystać z oferty samoobsługowego bufetu, co oznacza również nielimitowaną ofertę na napoje alkoholowe, o co często podpytują podróżni.

  Sporym udogodnieniem dla pasażerów wylatujących jest fast track, umożliwiający przejście przez kontrolę bezpieczeństwa bez kolejki, specjalnie wydzieloną nitką, który także wliczony jest w cenę pobytu w SKYLOUNGE i wydawany jest przez obsługę Lounge w recepcji salonu.

  skylounge23 marca SKYLOUNGE dołączył do grona salonów obsługujących tzw. programy lounge access, a mianowicie Priority Pass, Diners Club International, LoungeKey, Lounge Pass. W najbliższych dniach uruchomiona zostanie również możliwość zakupu wstępu do salonu online, co znacznie ułatwi pasażerom planowanie podróży z lotniska w Modlinie. Dla pasażerów korzystających z Lotniska Warszawa/Modlin częściej niż raz do roku przygotowaliśmy trzy rodzaje kart abonamentowych SKYJET, zdefiniowanych na ilość wejść do salonu, co pozwoli podróżnym na znaczne oszczędności w stosunku do ceny zakupu jednorazowego wejścia. Dostępne będą trzy rodzaje kart abonamentowych – 4, 6 i 10 wejść do SKYLOUNGE. Posiadacze kart abonamentowych będą mieli takie same prawa korzystania z oferty salonu, jak goście wykupujący jednorazową wejściówkę. Zakup karty abonamentowej będzie możliwy online, jak również w recepcji SKYLOUNGE.

  Salon otwarty jest codziennie w godzinach 5:00 – 21:30. Wszelkie pytania związane z funkcjonowaniem SKYLOUNGE prosimy kierować na adres lounge@skyjet.pl. Kontakt z recepcją salonu możliwy jest w godzinach jego funkcjonowania, pod numerem (+48) 536 707 737.

  Zapraszamy serdecznie!

   

  źródło: mat. prasowe

   

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere