• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Samsung AddWash. Problem z głowy

  2016-05-22

  Ponad 90% europejskich użytkowników pralek stwierdziło, że często po włączeniu prania zdają sobie sprawę, że zapomniało czegoś włożyć do pralki. Śpieszymy poinformować ich, że mają problem z głowy.

  samsung_pralkaInnowacyjność nie tkwi wcale w rozwijaniu technologii, które sobie sami wymyślimy, a które nie do końca są nam potrzebne. Ona kryje się w rozwiązywaniu problemów. Nawet jeśli są to problemy niezbyt palące, to przy określonej powtarzalności stają się po prostu wkurzające.

  Taki też był problem z praniem i nie dam się przekonać, że nie wiesz o czym piszę: wrzucasz ciuchy do pralki, włączasz, wychodzisz, a po drodze znajdujesz jeszcze jedną zaginioną skarpetkę, lub koszulę, o której zapomniałeś. No i trudno, będzie musiała poczekać do następnego prania, chyba że masz pralkę wyposażoną w dodatkowe drzwiczki umożliwiające dorzucenie jeszcze jednego zagubionego kawałka garderoby do pralki, kiedy ta już pierze.

  Dziwne, że dopiero teraz ktoś na to wpadł. Tym kimś byli ludzie z firmy Samsung, którzy taką technologię zastosowali w nowej pralce Samsung AddWash. Dorzucili do niej jeszcze kilka fajnych bajerów: można nią sterować za pomocą smartfona dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi (tak, teraz już nawet pralki mają internet), zaś system Eco Bubble, który wytwarza aktywną pianę, sprawi, że pranie będzie skuteczniejsze i... tańsze. Dzięki niemu można bowiem równie skutecznie prać w niższych temperaturach, czyli zużywać mniej prądu.

   

  źródło: mat. prasowe

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere