• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Pierwszy roczek Białego Królika

  2016-05-11

  Quadrille Conference&SPA to nie tylko luksusowy hotel. Równie interesująca jest restauracja Biały Królik, która w tym miesiącu skończyła swój pierwszy roczek.

   

  Biały Królik to lokal wpisujący się w nurt filozofii kulinarnej, w ramach której wizyta w restauracji to coś więcej niż tylko zwykły posiłek. Od samego początku miał na celu aby jego goście czuli, że biorą udział w prawdziwej kulinarnej przygodzie, dzięki której wyruszą w podróż ani przez chwilę nie ruszając się od stolika. Postawienie na menu degustacyjne pozwala na powolne celebrowanie oryginalnych smaków dań przygotowanych na podstawie najlepszych składników. pianka z herbatyWspaniałym dodatkiem jest także możliwość dokupienia tzw. pairingu, czyli degustacji dobranych specjalnie do każdego dania win. To wszystko w połączeniu z dbałością o estetykę wszystkich elementów, od wyszukanych talerzy aż po niezwykłą formę menu, sprawia, że wizyta w Białym Króliku to przeżycie wręcz artystyczne. Dzięki staraniom wszystkich pracowników Biały Królik znalazł się w pierwszej trójce trójmiejskich restauracji w prestiżowym „Żółtym Przewodniku” Gault&Millau Polska. Z okazji urodzin lokal przygotował dla swoich gości interesujące wydarzenie. 24 kwietnia będą mogli oni spróbować najbardziej popisowych dań, które szef kuchni opracował w poprzednim roku. To najlepsza okazja by doświadczyć tego, co Biały Królik ma najlepszego do zaoferowania.

  Zaledwie kilka tygodni temu restauracja postanowiła wprowadzić do swojej oferty lunche biznesowe skierowane do tych, którzy nie mają czasu na wielogodzinną celebrację jedzenia, ale nadal chcieliby zjeść posiłek na najwyższym poziomie. Biały Królik świetnie nadaje się na spotkania biznesowe, w czasie których zaproszeni klienci na pewno będą pozytywnie zaskoczeni jego ofertą. Restauracja to także idealny wybór na świętowanie ważnego firmowego wydarzenia. Takim okazjom sprzyja dość nietypowy czas dostępu oferty lunchowej – w Białym Króliku trwa on aż do godziny 17:00, można więc z niego skorzystać nawet w drodze z pracy do domu. W połączeniu z kameralną i dyskretną atmosferą tworzy to idealne warunki dla spokojnej biznesowej rozmowy. Dodatkowym udogodnieniem jest darmowy parking dla wszystkich odwiedzających restaurację. 

  Biały Królik otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 13:00-21:30, a w niedzielę od 13:00 do 19:00. Pełne menu i ofertę restauracji można znaleźć na stronie www.bialy-krolik.pl.

  tekst: Kajetan Kusina

  źródło fot.: mat. prasowe

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Przeczytaj również
  Reklama
  reklama Anywhere