• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Quadrille wita biznes

  2016-04-30
  Jeśli szukasz miejsca luksusowego, w które mógłbyś zabrać swojego partnera biznesowego albo wysłać w nagrodę swoich najlepszych handlowców, pomyśl czy nie warto wybrać się do Gdyni, do Quadrille Conference & SPA.

   

  quadrilleQuadrille to miejsce wyjątkowe, świetnie nadające się zarówno do wypoczynku i regeneracji, jak i do spotkań o charakterze biznesowym. Obiekt wyposażony jest w nowoczesną salę konferencyjną, zaopatrzoną w sprzęt multimedialny na najwyższym poziomie. Sala spełnia wszystkie standardy potrzebne do prowadzenia z powodzeniem wszelakich spotkań biznesowych. Możliwość zaoferowania uczestnikom spotkania cateringu przygotowanego przez wyśmienitą restaurację Biały Królik nada każdemu spotkaniu dodatkowego prestiżu.

  Quadrille jest przyjazne dorosłym, którzy nie muszą się obawiać hałasów towarzyszących zabawom najmłodszych. Spokojowi spotkań sprzyja także lokalizacja obiektu, czyli cichy zakątek Gdyni, znajdujący się w bezpiecznej odległości od turystycznego zgiełku. Wielkim atutem miejsca jest całkowicie bezpłatny parking.

  Oczywiście dogodne położenie, fantastyczna kuchnia i wysoki standard konferencyjny to nie jedyne zalety pobytu w Quadrille Conference & SPA. Na gości Pałacu czekają luksusowe pokoje i apartamenty. Warto wspomnieć, że w cenie każdego noclegu znajduje się nieograniczony dostęp do basenu i luksusowej strefy wellness. Wreszcie, hotel nadaje się także idealnie na imprezy mniej oficjalne, zarówno w imponującej sali balowej, jak i w klimatycznym podziemnym pubie. Natomiast wiosną i latem rewelacyjnym miejscem na imprezy integracyjne jest duży park przystosowany do organizacji zabaw outdoorowych.

   Coraz dogodniejszy dojazd do Trójmiasta z Polski centralnej sprawia, że takie miejsce jak Quadrille Conference & SPA to świetna propozycja dla tych, którzy chcieliby w niebanalny sposób podziękować swoim partnerom biznesowym czy zorganizować niezapomnianą integrację swoim współpracownikom.

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere