• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Hashtag na zdrowie

  2016-04-12
  Kobiety i mężczyźni. Młodsi i starsi. Bankowcy i lekarze. #WszyscyJesteśmyPacjentami!

   

  25 kwietnia 2016 roku przy Szpitalu Miejskim w Ostrowcu Świętokrzyskim otwarty zostanie całkowicie nowy oddział kardiologiczny. Z tej okazji G.V.M. Carint – spółka zajmująca się otwieraniem niepublicznych ośrodków opieki zdrowotnej – rozpoczęła akcję „Wszyscy Jesteśmy Pacjentami!”.
  Celem tego drobnego, ale ważnego przedsięwzięcia jest uświadomienie społeczeństwu, że pacjentem szpitala może być każda, nawet najzdrowsza osoba, w każdym, nawet najmniej oczekiwanym momencie. Nieistotne jest to, z jakiej klasy społecznej się wywodzimy, czy jesteśmy lekarzem, czy rolnikiem. Bez względu na to, czy na co dzień mamy złą, czy dobrą opiekę lekarską – choroba może nas dopaść w każdej chwili.

  Przyłączcie się z nami do akcji! Złapcie kartki, napiszcie na nich hasło „#Wszyscy jesteśmy pacjentami” i zróbcie sobie zdjęcie, na którym pokażecie, kim jesteście, co robicie i jak żyjecie. Sfotografujcie się w pracy, w domu, w parku, sami lub z bliskimi i wrzućcie fotkę na swoje media społecznościowe, pamiętając o tym, by oznaczyć ją hashtagami „#WszyscyJesteśmyPacjentami” lub „GVMCarint”. Możecie także udostępnić je na profilach organizatora na Facebooku, Twitterze bądź Instagramie lub wysłać je pod adres wszyscyjestesmypacjentami@gvmcarint.eu.

  Akcja trwa do poniedziałku, 18 kwietnia. Ze wszystkich otrzymanych zdjęć stworzony zostanie wyjątkowy kolaż, który pokaże, że polskie społeczeństwo potrafi zjednoczyć się w imię zdrowia i jest świadome, jak ważne jest wspólne wspieranie inicjatyw przyczyniających się do rozwoju opieki medycznej.

   

  Facebook:

  https://www.facebook.com/Wszyscy-Jeste%C5%9Bmy-Pacjentami-1012122135547269/?notif_t=page_admin

  Instagram:

  https://www.instagram.com/wszyscyjestesmypacjentami/

  Twitter:

  https://twitter.com/GvmCarint?lang=pl

   

   

   

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere