• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Kwiecień pod znakiem zdrowia

  2016-04-06
  W nocy z 16 na 17 kwietnia na lotnisku w Jasionce odbędzie się druga edycja SKYWAYRUN – nocnego biegu po pasie startowym. Specjalnie dla uczestników organizatorzy przygotowali pakiety startowe...

   

  ...których już zabrakło! Oficjalnie potwierdzamy – pakiety cieszyły się tak wielką popularnością, że na półtora miesiąca przed startem w naszym magazynie zostało 0 (słownie: zero) sztuk. To świadczy o tym, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się tegoroczny 

  Nowe – bardziej atrakcyjne

  Pierwsza edycja nocnego biegu po pasie w Jasionce była niezwykle ciekawa. W tym roku będzie równie dobrze, a może nawet lepiej – organizatorzy SKYWAYRUN wprowadzili bowiem kilka zmian, które ułatwiły uczestnikom przejście przez niezbędne formalności, a także sprawiły, że impreza zapowiada się jeszcze bardziej atrakcyjnie niż przed rokiem.

  Ułatwienia uczestnicy napotykają już na początku – przy rejestracji wprowadzono opcję DotPay, czyli możliwość dokonania płatności przez internet. Jest to szybki, sprawny i bardzo łatwy sposób na uregulowanie należności niezbędnej do wzięcia udziału w wyścigu.

  Pojawiła się także dodatkowa opcja „przekazania udziału” komuś innemu. Jeżeli z jakiegoś powodu ktoś, kto chciałby wziąć udział w nocnym biegu i zapisał się już na listę uczestników, nie będzie mógł wziąć w nim udziału, może w takim wypadku przepisać swój pakiet i opłatę startową na inną, wolną osobę. Jest to znakomite rozwiązanie dla tych, których plany pokrzyżowały nieprzewidziane okoliczności.

  Kolejną nowością będzie możliwość zakupu gadżetów SKYWAYRUN bezpośrednio na terminalu, a także „odświeżone” pakiety startowe. W tym roku koszulki również będą miały intensywny kolor, tym razem pomarańczowy. Nowy wzór będą miały także medale, wykonane w technologii 3D, z logo rzeszowskiego lotniska oraz, oczywiście, SKYWAYRUN. Oprócz statuetek wszystkie miejsca medalowe będą wyróżnione dodatkowymi nagrodami. Jakimi? Dowiecie się po wyścigu! Jedna z prawie tysiąca osób otrzyma wyróżnienie. Książka „Pasja biegania” poleci do tego uczestnika, który przekroczy linię mety jako... ostatni. Jak mówią organizatorzy, będzie to nagroda za „samozaparcie i dążenie do celu, bo przecież nie od razu można być na mecie pierwszym”.

  Bezpieczeństwo przede wszystkim!

  Na koniec – biorąc udział w SKYWAYRUN, należy wziąć pod uwagę niezwykle coś niezwykle ważną kwestię, a mianowicie – bezpieczeństwo.

  Szanowni Biegacze, pamiętajcie – wszelkie lotniskowe procedury, których bezwarunkowo musicie się podporządkować, istnieją dla zabezpieczenia Was i innych osób. Trzymając się ich, będziecie mogli zakończyć swój kolejny bieg sukcesem, niezależnie od tego, czy znajdziecie się na podium, czy przybiegniecie na metę w końcówce wyścigu.

  A zatem – do zobaczenia już 16 kwietnia w Porcie Lotniczym „Rzeszów-Jasionka”!

   

  źródło: Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka”

   

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere