• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Fit Festival 2016

  2016-03-27

  W dniach 26-28 marca sale Amber Expo zmieniły się w prawdziwą świątynie witalności i zdrowego trybu życia. Wszystko za sprawą drugiej już edycji Fit Festival, które ściągnęła do siebie tłumy wielbicieli tężyzny fizycznej.

   

  Sport i dbanie o swoje ciało cieszą się coraz większą popularnością, więc nic dziwnego, że poświęcone im imprezy przyciągają tłumy zainteresowanych. Tak było także podczas drugiej edycji odbywającego się w gdańskim Amber Expo Fit Festivalu. Nie będzie chyba przesady w stwierdzeniu, że hale wystawowe stały się na dwa dni największym w Polsce skupisku wypielęgnowanych mięśni i zadbanych ciał. Impreza przyciągnęła zarówno zawodowych siłaczy i kulturystów, jak i zwykłych hobbystów. fit_festival_3Ci pierwsi mogli sprawdzić się w zawodach sztuk walki w profesjonalnym oktagonie, w siłowaniu na rękę, wyciskaniu sztangi na ławeczce, crossficie i w zawodach strongmanów. Dużą popularnością cieszyły się także pokazy kulturystyczne, w których swoje wyrzeźbione ciała pokazywali weterani kulturystyki, ale także debiutanci dopiero rozpoczynający swoją przygodę w tej wymagającej dyscyplinie. Pewnie niejeden z obserwujących wydał westchnienia wynikające z podziwu, ale pewnie też lekkiej zazdrości o zawzięcie i samodyscyplinę. 

  Jednak Fit Festival to nie tylko zawody i profesjonalne pokazy. Równie ważna była przestrzeń targowa, na której pojawiło się ponad dwustu wystawców. W ich ofercie znalazło się chyba wszystko, co związane jest z treningiem i zdrowym trybem życia. Sprzęt do ćwiczeń, odżywki czy ubrania po prostu mieniły się w oczach i oczywiście cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Do niektórych stoisk trudno było się dostać, bo były oblegane przez zainteresowanych. Natomiast głodni wiedzy mogli poszerzyć swoje doświadczenie dzięki wykładom i ćwiczeniom przeprowadzanych przez zawodowych sportowców. Patrząc na zainteresowanie i liczbę odwiedzających, trudno było uwierzyć w informację o fatalnym stanie zdrowia i zapuszczaniu się Polaków. Na szczęście, coraz więcej osób wybiera walkę z siedzącym trybem życia i postanawia wziąć się za siebie, a takie imprezy na pewno zwiększają ich motywację do dalszej walki z swoimi ograniczeniami. Ta tendencja, połączona z robiącym wrażenie rozmachem targów, sprawiają, że organizatorzy nie powinni martwić się o frekwencję w przyszłorocznej edycji.

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere