• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Doskonałość sama w sobie

  2016-04-01

  Niezwykle realistyczne kolory, doskonała jasność i szczegółowość obrazu, ultrasmukły design – najnowsza linia telewizorów Samsung SUHD zachwyciła media z całego świata podczas międzynarodowych targów technologicznych CES 2016.

   

  W przedsprzedaży dostępny jest flagowy model telewizorów Samsung SUHD – KS9000 o przekątnej 55 i 65 cali. Od 18 do 30 marca można go kupić w firmowych sklepach Samsung Brand Store i na www.sklepsamsung.pl. W ramach limitowanej oferty klienci otrzymują wyjątkowy pakiet usług: gwarancję przedłużoną do 4 lat, darmową dostawę oraz instalację i przeszkolenie z obsługi telewizora, by w pełni poznać jego możliwości. Samsung przygotował także w prezencie dodatkowy pakiet korzyści w postaci rocznego dostępu do serwisów Player.pl (ze dostępem do wszystkich pięciu pakietór – PLUS, LIVE TV, KIDS, SPORT i UHD – bogatej kolekcji materiałów w jakości 4K, dostępnych wyłącznie dla posiadaczy telewizorów Samsung) oraz Filmbox Live. Największe hity filmowe, uwielbiane seriale i programy telewizyjne, kanały na żywo, a także mnóstwo sportowych wydarzeń będzie można oglądać w dostępnych serwisach przez pierwszy rok od zakupu telewizora w marcowej akcji przedsprzedaży.

  Najnowocześniejsze technologie wyświetlania obrazu w połączeniu z unikalną konstrukcją 360 bez ramek, wyznaczają nowy standard wśród telewizorów. Tak realistycznego obrazu jeszcze nie było w ofercie telewizorów Samsung. A wszystko to za sprawą przełomowej technologii Quantum Dot, która zapewnia niespotykane dotąd odwzorowanie barw. Kolory jeszcze nigdy nie były tak wyraziste, żywe i naturalne, a granica między obrazem a rzeczywistością – tak bliska.

  Najnowsza linia telewizorów SUHD 2016 została również wyposażona w technologię HDR, pozwalającą na osiągnięcie jasności nawet do 1000 nitów. Takiego kontrastu i dynamiki barwowej nie udało się osiągnąć w żadnym z dotychczas wyprodukowanych telewizorów Samsung. HDR, w połączeniu z technologią Quantum Dot i rozdzielczością Ultra High Definition (4K), zapewnia niezwykły realizm oglądanego obrazu, zabierając doznania użytkowników na wyższy, nieosiągalny wcześniej poziom.

  Telewizor Samsung SUHD KS9000 to pierwszy na świecie zakrzywiony telewizor bezramkowy, który z każdej strony prezentuje się zjawiskowo. Dzięki eliminacji ramki uwaga widza skupia się wyłącznie na tym, co najważniejsze, czyli wyświetlanych na ekranie treściach, zaś zakrzywiony ekran zapewnia wyjątkowe wrażenie otoczenia obrazem. Już dziś można powiedzieć, że perfekcyjne wzornictwo nowych SUHD otwiera nową erę w dziedzinie designu telewizorów Samsung.

   

  Więcej informacji o przedsprzedaży telewizorów Samsung SUHD można znaleźć na stronie internetowej www.sklepsamsung.pl/promocje/telewizor-suhd.

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere