• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Kuehne+Nagel na lotnisku w Jasionce

  2016-03-31

  Jeden z liderów branży spedycyjnej rozszerza swoją sieć transportu lotniczego w Polsce.

   

  Barbara Jakóbiak, LOT CargoW lutym w Porcie Lotniczym „Rzeszów-Jasionka” odbyła się konferencja poświęcona tematyce cargo, której współgospodarzem była firma Kuehne+Nagel, jeden z potentatów na rynku przewozowym, specjalizująca się m.in. w lotniczym cargo. Jednym z głównych punktów programu była uroczysta inauguracja działalności biura Kuehne+Nagel na rzeszowskim lotnisku.

  Jak twierdzą przedstawiciele Kuehne+Nagel, otwarcie oddziału w Rzeszowie ma na celu zaspokojenie rosnącego popytu na usługi transportu lotniczego ładunków w Polsce. Lokalizacja w Rzeszowie jest jednocześnie czwartym biurem lotniczym w Polsce, obok Warszawy, Poznania i Krakowa. Rzeszowski oddział znajduje się w strategicznym miejscu, jakim jest lotniskowy terminal cargo. Usługi świadczone przez pracowników biura to spedycja lotnicza w zakresie importu i eksportu towarów, wywóz i tranzyt, usługi odprawy celnej, jak również niestandardowe rozwiązania dostosowane do segmentów przemysłu, takich jak przemysł lotniczy.

  – Otwarcie nowego oddziału w Rzeszowie jest ważnym krokiem naprzód, koncentrującym się na przemyśle lotniczym. Zapotrzebowanie na wyspecjalizowane usługi logistyczne stale rośnie, dlatego dzięki tej inwestycji staramy się sprostać wymaganiom istniejących i potencjalnych klientów logistycznych – mówił Ingo Goldhammer, prezes i dyrektor zarządzający Kuehne+Nagel w Polsce.

  Marszałek Władysław OrtylGośćmi konferencji byli przedstawiciele samorządu wojewódzkiego z marszałkiem Władysławem Ortylem na czele, a także reprezentanci przewoźników lotniczych, w tym LOT Cargo i Lufthansa Cargo, firm spedycyjnych oraz przedsiębiorstw zrzeszonych w stowarzyszeniu Dolina Lotnicza – największym związku biznesów branży lotniczej w Polsce. Oficjalnego otwarcia biura niemieckiej firmy dokonali prezes Ingo Goldhammer wspólnie z wiceprezesem rzeszowskiego lotniska, Zbigniewem Halatem.

  Kuehne+Nagel oferuje zintegrowane rozwiązania dla przemysłu lotniczego. Firma całkowicie spełnia wysokie wymagania logistyczne w zakresie różnorodności produktów i wymiarów oraz rygorystyczne wymogi dokładności i bezpieczeństwa, oferuje także złożoną sieć dystrybucji. Kuehne+Nagel projektuje i dostarcza zindywidualizowane rozwiązania logistyczne dla producentów branży lotniczej, firm leasingowych, linii lotniczych oraz dostawców usług w zakresie produkcji, konserwacji, napraw, remontów, obsługi naziemnej i usług pokładowych.

  źródło fot.: Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka”

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere