• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Warszawski International Art Fair już w kwietniu

  2016-03-11
  Od 7 do 10 kwietnia na Stadionie Narodowym trwać będzie pierwsza edycja International Art Fair Warsaw – międzynarodowych targów sztuki, skupiających w jednym miejscu najciekawsze galerie z Polski i zagranicy.

   

  IAF Warsaw to pierwsze zorganizowane na taką skalę targi z udziałem artystów nie tylko z Polski, ale również m.in. z Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Białorusi, Ukrainy, Niemiec, Austrii czy Rumunii. Na targach zaprezentowanych zostanie kilkadziesiąt prac z różnych dziedzin sztuki – zarówno malarstwa czy fotografii, jak i nowoczesnego wzornictwa oraz projektowania. W ramach targów odbędą się także liczne wydarzenia towarzyszące – spotkania, warsztaty i prezentacje. Gościem honorowym IAF Warsaw 2016 będzie Wanda Zwinogrodzka, wiceminicter kultury i dziedzictwa narodowego.

  Targi IAF będą trwały 4 dni. Pierwsze dwa dedykowane będą w szczególności kolekcjonerom, projektantom wnętrz, architektom oraz przedstawicielom świata biznesu. Dwa kolejne dni to czas, kiedy PGE Narodowy będzie otwarty dla wszystkich wielbicieli sztuki. Podczas targów swoje prace zaprezentuje kilkudziesięciu artystów z różnych stron świata, wybranych przez radę programową pod nadzorem kuratorki Małgorzaty Miśkowiec. Dzięki temu IAF 2016 będzie interesującym przeglądem tego, co nowego dzieje się w sztuce, jakie tematy i kierunki obecnie dominują, a także problemów, jakie sztuka stawia przed artystami.

  Targi będą otwarte w następujących dniach i godzinach:

  7 kwietnia – 13:30-20:00

  8 kwietnia – 10:00-20:00

  9 kwietnia – 10:00-20:00

  10 kwietnia – 10:00-17:00

  Bilety w sprzedaży na stronie Eventim oraz w sieci sprzedaży Eventim w cenach: czwartek-piątek – 14 zł; sobota-niedziela – 18 zł. Koszt karnetu na wszystkie dni – 45 zł. Dzieci i młodzież do lat 18 posiadające legitymację szkolną oraz dzieci do lat 6 wchodzące z rodzicami – wstęp wolny.

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere