• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  "Po Drugiej Stronie Lustra – Weekendowa Metamorfoza"

  2016-03-09

  Chyba każda kobieta czasami marzy o tym, by przejść metamorfozę za pomocą jednego ruchu magicznej różdżki, jak w bajce o Kopciuszku. Jeśli nie macie w kontaktach numeru do bajkowej wróżki, zapiszcie sobie numer do Quadrille Conference&Spa, gdyż to tam stworzono ofertę, która pozwoli na prawdziwą metamorfozę w ciągu zaledwie jednego weekendu. 

   

  W dzisiejszym świecie jest tak, że nieciekawy mężczyzna patrzy w lustro i widzi przystojnego macho, a piękna kobieta często zerka nieśmiało na swoje odbicie i widzi wyłącznie swoje wady. Panie są zakompleksione i nie mają wiary we własną siłę. Siłę kobiecości. Quadrille Conference&Spa specjalnie dla nich przygotował program, który ma za zadanie przenieść je „na drugą stronę lustra”, gdzie sztab specjalistów dokona ich przemiany, zarówno wizerunkowej, jak i duchowej. 

  Program „Po Drugiej Stronie Lustra – Weekendowa Metamorfoza” oferuje paniom pobyt w luksusowym hotelu połączony z kompleksowym zestawem zabiegów i porad, po którym nic nie będzie już takie samo. Metamorfoza zaczyna się od piątkowej sesji i spotkania ze stylistką, z którą potem klientki wybiorą się na zakupy z pełnym pakietem porad. Na wieczór, po kilku godzinach spędzonych w centrum handlowym, przewidziany jest relaksujący masaż całego ciała. Sobotni poranek rozpocznie się od zabiegów na twarz oraz dłonie i stopy w SPA Quadrille, połączonych z konsultacjami na temat pielęgnacji cery, twarzy i całego ciała. Po lekkim lunchu nastąpi czas na spotkanie z wizażystką i fryzjerem, którzy nie tylko pięknie przygotują panie do profesjonalnej sesji zdjęciowej, ale też udzielą profesjonalnych rad dotyczących makijażu oraz pielęgnacji włosów. Po tych wszystkich zabiegach panie czeka wisienka na torcie, czyli sesja zdjęciowa, która będzie nie tylko zwieńczeniem całego weekendu w Quadrille, ale ma za zadanie przede wszystkim udowodnić paniom, że biorąc do serca rady specjalistów, będą mogły codziennie wyglądać właśnie tak, jak na tych zdjęciach.

  Oferta „Po Drugiej Stronie Lustra” ma na celu nie tylko doraźną pomoc w poprawieniu urody naszych gości. Jej najważniejszym celem jest to, żeby wszystkie panie nauczyły się na co dzień dobierać odpowiednie kosmetyki i ubrania oraz właściwie pielęgnować urodę. Równie ważna, jak ciało jest w tym wypadku dusza. Po weekendzie w Quadrrille kobiety odkryją w sobie skrywane pokłady kobiecego seksapilu, który sprawi, że wstąpi w nie zupełnie nowa energia. Pamiętajmy, że kobieta jest najpiękniejsza wtedy, gdy czuje się szczęśliwa.

  tekst: Kajetan Kusina

  źródło fot.: mat. prasowe

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere