#SHEkNEWs

#SHEkNEWs8_www

 

GUESS IDZIE W EKO KIERUNKU

Guess dołączył do ponad 600 firm na świecie, podpisując otwarty list do światowych przywódców G20, który wzywa do wypełnienia zobowiązań określonych w porozumieniu paryskim. List nawiązuje do zrównoważonego rozwoju gospodarczego i utrzymania naszej planety przy życiu, aby przyszłe pokolenia nie musiały walczyć o pożywienie lub dostęp do wody pitnej. Oprócz dołączenia do inicjatywy Guess zapowiedział również wsparcie dla 16. Konferencji Młodzieży Organizacji Narodów Zjednoczonych, której celem jest zapewnienie funduszy pięciu delegatom z różnych środowisk kulturowych.

#społeczne

 

R.E.M BEAUTY JUŻ W SPRZEDAŻY

W piątek 12.11.2021 ruszyła sprzedaż kosmetyków marki R.E.M Beauty stworzonej przez Arianę Grande. W skład kolekcji wchodzą m.in kosmetyki do malowania oczu – paletka cieni, cienie w płynie, tusz do rzęs i eyeliner. Poza tym będzie można zaopatrzyć się w produkty do ust takie jak pomadki w sztyfcie, brokatowe lub powiększające usta błyszczyki oraz płynne, matowe pomadki. Najbardziej ekscytującą i wyjątkową nowością od Ariany są rozświetlające toppery w dziesięciu różnych odcieniach, z których najbardziej wyróżniają się te w zielonym i fioletowym odcieniu. Marka jest aktualnie dostępna jedynie na stronie rembeauty.com.

#uroda

 

BRITNEY SPEARS JEST WOLNA!

Po 13 latach sąd podjął decyzję o zdjęciu kurateli z Britney Spears, którą pełnił jej ojciec Jaime Spears. Gwiazda nie była obecna na rozprawie, ale jej prawnik Mathew Rosengard przypomniał sądowi zeznania, które celebrytka złożyła w czerwcu tego roku, przedstawiajace kuratelę jako narzędzie opresji – wykorzystywanie pracy i zarobków Britney oraz brak możliwości o samostanowieniu o swoim ciele (gwiazda była zmuszana do stosowania antykoncepcji i przyjmowania leków). Postępowanie sądowe wykazało wiele nieprawidłowości po stronie ojca Britney, które sędzia Brenda Penny określiła toksycznym środowiskiem i postanowiła najpierw o przydzieleniu zastępczego kuratora, którym został John Zabel, a następnie o całkowitym zdjęciu nadzoru nad piosenkarką. Jest to świetna wiadomość dla Britney, ponieważ teraz ma pełną władzę nad swoim życiem i może swobodnie decydować o sobie.

#społeczne

 

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE

#SHEkNEWs

AUTORSKIE KOSMETKI MACIEJA ZIENIA Marka Maciej Zień wprowadziła na rynek nową