Instapolecajka #tolerancja

138707847_1725381060955985_275407957787113985_n-p30h0jyagac361z7x0khrn0okdn03gp5ma57ctdca8

@jestem_zydowka

 

Na tym koncie znajdziecie ciekawostki i rzetelne informacje o ortodoksyjnym judaizmie i kulturze żydowskiej. Miriam otwiera się przed obserwatorami, omawiając jedną z bardziej intymnych stron życia, czyli swoją religię. Na pewno dowiecie się więcej o symbolach, świętach i wierzeniach tego wyznania.

 

@influencingincolor

Te cztery wspaniałe ciemnoskóre dziewczyny: Nikki, Meghan, Shay i Brandy przekonują obserwatorów, że każdy człowiek, bez względu na kolor skóry jest ważny i równie wspaniały. Estetyczne zdjęcia pełne modowych trendów i piękna kobiecego niosą za sobą pozytywne treści, zachęcające do akceptacji i tolerancji.

 

@ida_ma_autyzm

 

Za tym wyjątkowym profilem stoi Ida, która stawia sobie za cel propagowanie wiedzy o autyzmie. Zaburzenie zdiagnozowano u niej w wieku 28 lat. Podobno wśród autystycznych kobiet bardzo często okazuje się to dopiero w wieku dorosłym. Ida przekonuje, że to normalne i da się z tym żyć. Dzieli się swoimi przemyśleniami, przekonaniami i emocjami, które odczuwa na co dzień. Przekazuje także istotną wiedzę i porady dla osób, które także zmagają się z tym zaburzeniem. Warto jednak, by osoby niedotknięte autyzmem także znały te treści i rozumiały naturę zaburzenia, dlatego polecamy obserwować ten profil!

 

@queerowyfeminizm

 

Autorka konta @queerowyfeminizm, Anna Wiatrowska porusza tematy feminizmu, seksualności i tolerancji właśnie. Pokazuje, jak mówić o różnorodności mądrze i jak o nią walczyć. Zawsze merytorycznie, ze źródłami i w sposób na maksa odpowiedzialny!

 

 

@sarageurts

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sara Geurts (@sarageurts)

 

Sara prowadzi ciało-pozytywne konto, na którym oswaja obserwatorów ze swoją chorobą, która objawia się obecnością zmarszczek na całym jej ciele. Zespół Ehlersa-Danlosa, na który cierpi autorka konta to choroba genetyczna, polegająca na nadmiernej wiotkości stawów i hiperelastyczności skóry. Sara przekonuje, że wygląd niczego nie definiuje, bo każdy człowiek bezwzględnie od niego zasługuje na szacunek drugiej osoby.

 

 

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE

#SHEkNEWs

AUTORSKIE KOSMETKI MACIEJA ZIENIA Marka Maciej Zień wprowadziła na rynek nową