ANYWHERE          TV           REDAKCJA

#SHEkNEWs

#SHEkNEWs_www 5

#SHEkNEWs

POLKA DZIERGA SWETRY DLA HARREGO STYLESA

Paula Kozłowska kilka lat temu zaczęła swoją przygodę z dziewiarstwem, co skromnie określa mianem “osobistego projektu”, który wpadł w oko brytyjskiemu piosenkarzowi – Harremu Stylesowi. Na profilu Channel 4 na Instagramie ukazał się klip będący zajawką charytatywnego projektu “Stand Up To Cancer”, w którym artysta parzy herbatę i ma na sobie dzierganą kamizelkę. Projektantkę możemy znaleźć na Instagramie pod pseudonimem Kai Kotto. Być może ta jednorazowa stylizacja przerodzi się w dłuższą współpracę?

#moda

AUCHAN POLSKA BĘDZIE SPRZEDAWAĆ UŻYWANĄ ODZIEŻ ZNANYCH MAREK

W pięciu hipermarketach sieci na terenie Polski powstały opcje „second hand”, gdzie klienci mogą, oprócz dostępnych już kolekcji odzieżowych takich jak InExtenso, kupić używane, sprawdzone, czyste i posortowane ubrania innych, znanych marek w atrakcyjnych cenach. W ten sposób firma chce pokazać swoje zaangażowanie w promowaniu zrównoważonego stylu życia. Dostępne będą takie firmy jak: Tommy Hilfiger, Guess, Ralph Lauren, Calvin Klein, H&M, Nike, Adidas, Zara oraz wiele innych. Projekt jest realizowany we współpracy z francuską firmą Patatam, specjalizującą się w odzyskiwaniu i sprzedaży odzieży używanej.

#społeczne

SPECJALNE WYDANIE “VOGUE LEADERS”

W pierwszym numerze “Vogue Leaders” znalazł się m.in przewodnik po najbardziej stylowych miejscach Paryża, Kopenhagi, Nowego Jorku, Meksyku, Berlina, Londynu, Baden-Baden oraz Rzymu. Gazeta powstała z inspiracji wydawcy magzanu – Kasi Jordan-Kulczyk. Na łamach “Vogue Leaders” będzie można przeczytać artykuły oraz rozmowy z osobowościami ze świata sztuki, biznesu, nowych technologii oraz mody. Są to ludzie, którzy zdaniem redakcji aktywnie wpływają na otaczającą nas rzeczywistość, potrafią walczyć o swoje przekonania, wyznaczają nowe kierunki rozwoju gospodarki i kultury. Nakład pisma wynosi 75 tysięcy, a jego objętość to 226 stron. Można go dostać w salonach prasowych od 14 października i będzie dostępny przez 3 miesiące.

#kultura

 

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE