Weekendowy relaks w eleganckim stylu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Są takie miejsca, gdzie czujesz się wyjątkowo, nic nie robiąc. Wpływa na to sama atmosfera miejsca, wystrój wnętrz odpowiadający twojej estetyce, okoliczności i cel, z którym przybywasz. To stan, jaki możesz osiągnąć wyrywając się na weekend z domu i zatrzymując się w fajnym hotelu. Takim jak Vienna House, które znajdziesz w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Katowicach czy Międzyzdrojach. Te designerskie obiekty zaskakują nie tylko wysokim standardem, ale również swobodną atmosferą i niesamowitym śniadaniem.

To, co jest ciekawe w hotelach Vienna House to fakt, że każdy obiekt jest inny, a mimo tego łączy je wspólny klimat i podejście do gościa. Na przykład łódzki hotel mieści się w budynku z czerwonej cegły, w XIX-wiecznej fabryce, tuż obok centrum handlowo-kulturalnego Manufaktura, niedaleko słynnej Piotrkowskiej. Z kolei budynek Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje przypomina kształtem statek, dzięki czemu każdy pokój ma widok na morze. Vienna House Andel’s Cracow to nowoczesny budynek, który wyróżniony jest ekologicznym certyfikatem, a Vienna House Mokotow Warsaw zaskakuje modernistyczną architekturą i nowoczesnym designem wnętrz. Co ważne – wnętrza hoteli Vienna House przepełnione są zielenią. Warszawska restauracja nawet nazywa się Greenhouse i przypomina szklarnię. W każdym z hoteli można wziąć ze sobą do pokoju roślinkę doniczkową, która dodatkowo umili pobyt. A że ekologia jest bliska sercu całego zespołu – goście rezygnując ze sprzątania w czasie pobytu, otrzymują od hotelu upominek. 

Lokalizacja to mocna strona wszystkich obiektów sieci – w Krakowie hotele znajdziesz tuż przy Starym Mieście, w Katowicach niedaleko Spodka, w Warszawie w samym centrum biznesowej dzielnicy, a w Międzyzdrojach – nad samym morzem. Dzięki temu hotele te są świetną bazą wypadową do zwiedzania miasta. Dzięki udogodnieniom dla rodzin z dziećmi, bogatemu wyposażeniu i takim drobnostkom, jak chociażby zestaw do parzenia kawy i herbaty w pokojach – Twoja walizka nie będzie pękać w szwach! A nawet jak czegoś zapomniesz, na pewno na recepcji pomogą uzupełnić braki.

Co jeszcze jest silną stroną Vienna House, co sprawia, że wybór tych hoteli na weekendowy wypad to dobry pomysł? Śniadania! Nawet w Vienna House Easy Cracow, który jest obiektem bardziej ekonomicznym, na pewno nie wyjdziesz głodny z porannej uczty. W bufecie zawsze znajdziesz bogaty wybór dodatków do kanapek, dań na ciepło, składników do wymarzonego musli. Nie brakuje propozycji dla wegan czy osób na diecie bezglutenowej czy bezlaktozowej. Do tego pachnąca kawa i słodkości na deser. Dzieci też znajdą swoje ulubione przysmaki – parówki, jajecznicę, skomponują sobie kanapkę z nutellą albo wybiorą zdrowszy jogurt z chia domowej roboty. 😉 W Vienna House Easy Katowice możesz nawet samodzielnie wycisnąć sok owocowo-warzywny! 

Vienna House to miejsca, gdzie zachowana jest idealna harmonia pomiędzy spokojem biznesowego obiektu, a hotelem przyjaznym dzieciom i rodzinie. Dzieci otrzymują na dzień dobry upominek od chochlika Joh, rodzice mogą zarezerwować bezpłatnie łóżeczko, wanienkę czy zatyczki do kontaktów, a dorośli cieszyć się z szybkiego WiFi, strefy fitness i wellness czy ekologicznych kosmetyków pielęgnacyjnych w łazienkach. Doświadczony zespół dba o komfort i spokój gości, co przydaje się po całym dniu zwiedzania! I nie musisz martwić się o sprzątanie, gotowanie czy ścielenie łóżek. Dlatego właśnie warto wybrać się na taki citybreak, weekend w innym mieście. Wspólnie możecie spędzić czas, odkryć nowe zakątki miasta i cieszyć się czasem wolnym. 

I na koniec jeszcze dwie wskazówki: Nie musisz zostawiać swojego pupila w domu – Vienna House jest również przyjazne zwierzakom. I zrób rezerwację bezpośrednio przez www.viennahouse.com – znajdziesz tam atrakcyjne promocje i możliwość wcześniejszego zameldowania i późniejszego wymeldowania. 

Reklama

#SHEkNEWs

PARIS HILTON WYSZŁA ZA MĄŻ! Paris Hilton i Carter Reum