Wysoka ranga Omegi Pilzno

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

O rankingach mówi się sporo. Prasa często publikuje różnego rodzaju zestawienia instytucji, szkół, urzędów czy przedsiębiorstw według przyjętych kryteriów oceny. W polskiej prasie rankingi pojawiają się regularnie od kilku lat. Są one barometrem pozycji firm lub instytucji, gdyż zawierają zbiorcze dane, pokazując, jak rok do roku rozwija się dana dziedzina biznesu czy obszar gospodarki, której ranking dotyczy.

Jako Grupa Omega Pilzno chętnie uczestniczymy w różnego rodzaju rankingach i zestawieniach firm, głównie z branży TSL. Dzięki wynikom, uzyskując dane lokaty, wiemy, jaką zajmujemy pozycję w branży w stosunku do typowanych kategorii. Klasyfikacje w danych rankingach pozwalają nam także zobaczyć, jaką pozycję osiągamy na tle innych firm funkcjonujących w naszym obszarze. Tegoroczne rankingi pokazują, że Grupa Omega Pilzno nie tylko utrzymuje wysokie lokaty, ale z roku na rok zajmuje coraz wyższe miejsca, plasując się wśród liderów gałęzi transportu. Świadczy to o naszej bardzo silnej pozycji w branży. W rankingach opublikowanych w tym roku zajmujemy miejsca:

 

Reklama

9. – w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej” wśród operatorów logistycznych w Polsce,

18. – w rankingu „Rzeczpospolitej” 100 największych firm w Polsce branży TSL,

22. – w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej” w zestawieniu operatorów logistycznych w branży transportowej wszystkich kategorii,

535. – w zestawieniu „Gazety Finansowej” wśród 1000 największych firm w Polsce.

Przeczytaj również

Nasze magazyny

Reklama

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Follow on Twitter

Reklama

Reklama