Anywhere.pl – Rewolucja NFC – podsumowanie dokonań po roku

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Niemal równo rok temu zdecydowaliśmy się na porzucenie, jakże niebezpiecznego jak na tamte czasy, papieru i zrewolucjonizowanie dystrybucji naszych magazynów poprzez całkowitą ich digitalizację. W miejsce druku zaproponowaliśmy Wam specjalne naklejki, poprzez które mogliście pobrać nasze magazyny na lotniskach i w kilku innych miejscach, gdzie sprytnie porozklejaliśmy nasze precjoza. Nie wymagało to żadnych aplikacji, dzięki czemu  w bezszwowy sposób mogliście sprawdzać najnowsze produkcje Anywhere na swoim telefonie.

Obecnie jesteśmy na 8 lotniskach. Każdy dzień przynosi nam nowe pomysły na rozwój i chęć dostarczania Wam najlepszych treści #gdziekolwiekjesteście. Oprócz możliwości ściągnięcia najnowszej wersji magazynu, zapraszamy także na naszą stronę. Dowiecie się tam nie tylko o nowinkach kulturalnych, co się nosi i gdzie się je, ale poznacie także najnowsze trendy, sztuczki make-upowe i kobiece przemyślenia na dedykowanym dla żeńskiej części, sub-portalu Anywhere ForHer. Będziecie mogli poznać ciekawe osoby z luźniejszej i bliższej perspektywy w Anywhere Studio, a także dowiedzieć się czegoś o sztuce, zaglądając na KloszART. Sprawdzajcie też zakładkę podcast – niedługo znajdziecie tam ciekawą niespodziankę.

Przychodzimy do Was zatem z lekko odświeżonym layoutem, wielkimi nadziejami na przyszłość i jeszcze większą chęcią tworzenia czegoś wyjątkowo. Cóż więcej dodać, jak tylko

Zapraszamy do Współpracy!

Reklama