Ryanair OGŁASZA TRZY NOWE TRASY Z POLSKI

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (4 maja) ogłosiła trzy nowe trasy z Polski – z Gdańska na Korfu w ramach rozszerzonego rozkładu lotów na lato 2021 oraz z Warszawy Modlin i Krakowa do Rygi w ramach zimowej siatki połączeń na 2021/2022. Połączenie na Korfu realizowane będzie od lipca, natomiast trasy do Rygi od końca października.  

Pasażerowie mogą teraz zarezerwować loty na długo wyczekiwany wyjazd na lato lub zimę w najniższej cenie z opcją zero złotych za zmianę rezerwacji. 

Nowe trasy
Lato 2021Częstotliwość tygodniowa
Gdańsk-Korfu2
Zima 2021/2022Częstotliwość tygodniowa
Warszawa Modlin – Ryga5
Kraków – Ryga2

Z okazji ogłoszenia nowych tras Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podróż do marca 2022 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na www.ryanair.com do czwartku 6 maja do północy.    

Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej, powiedziała:  

“Cieszymy się z ogłoszenia trzech nowych tras z Polski – z Gdańska na Korfu w ramach rozszerzonego rozkładu lotów na lato 2021 oraz z Warszawy Modlin i Krakowa do Rygi w ramach zimowej siatki połączeń na 2021/2022. Połączenie na Korfu realizowane będzie od lipca, natomiast trasy do Rygi od końca października.  

Mając na uwadze stale zmieniające się ograniczenia Covid, klienci mogą teraz rezerwować lot na zasłużony wypoczynek wiedząc, że jeśli będą musieli zmienić datę podroży, mogą to zrobić dwukrotnie aż do 31 października w ramach zero złotych opłaty za zmianę. 

Z okazji ogłoszenia nowych tras wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na loty do końca marca 2022 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na Ryanair.com do czwartku 6 maja do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.”

Reklama