Legend Hotels rozwija zespół w Polsce

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Do zespołu estońskiego operatora w Polsce dołączył Andrzej Smoliński – Country Sales Manager. To pierwsza osoba w grupie poza zespołem deweloperskim, odpowiedzialnym za nowe inwestycje hotelowe Legend Hotels w Polsce. Będzie odpowiadał za pozyskiwanie nowego biznesu oraz koordynację działań sprzedażowych z zespołami czterech hoteli: istniejących Sopot Marriott Resort & Spa w Sopocie i Sound Garden Hotel Airport w Warszawie oraz nowych Courtyard by Marriott i Moxy Hotel w Szczecinie.

Andrzej, hotelarz z dwudziestoletnim stażem, posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu relacji sprzedażowych na rynku korporacyjnym i MICE. Przez ostanie 10 lat pełnił rolę Senior Sales Managera w Courtyard by Marriott Warsaw Airport. W życiu prywatnym jest pasjonatem sportu, historii, sztuki filmowej i teatru.

Niebywała dynamika i kreatywność Andrzeja doskonale wpisuje się w DNA zespołu Legend Hotels oraz #SoundTeam, z którym w Warszawie będzie dzielił biuro. Natomiast umiejętności sprzedażowe i korporacyjne know how Andrzeja to cenne wartości dla nas jako firmy zarządzającej w przyszłym roku łącznie 5 hotelami pod markami Marriott International. Stworzenie stanowiska Country Sales Managera w Legend Hotels w Polsce ma celu zapewnienie bezpieczeństwa biznesu inwestorom, którzy powierzają nam w zarządzanie swoje nieruchomości. Dzięki temu nasz wspólny interes będzie realizowany w sposób jeszcze bardziej dynamiczny i spójny – mówi Katerina Melnik, Marketing Manager w Sound Garden Hotel.

Legend Hotels – firma zarządzająca hotelami w krajach bałtyckich i Polsce, która w swoim portfolio posiada takie hotele, jak Sopot Marriott Resort & Spa (Sopot), Sound Garden Hotel Airport (Warszawa), AC Hotel by Marriott (Ryga, Łotwa, ponowne otwarcie w 2019 roku), Georg OTS Spa Hotel (Saaremaa, Estonia), Telegraaf Hotel, Autograph Collection Hotels (Tallinn, Estonia) oraz Hotele Courtyard by Marriott i Moxy Hotel w Szczecinie, których otwarcie zaplanowane jest na trzeci kwartał 2019 roku.

Reklama

W chwili obecnej estońska grupa z większą uwagą rozpatruje możliwości rozwoju na rynku polskim, co potwierdza udział w roli operatora w inwestycji w szczecińskim Posejdonie – Courtyard by Marriott i Moxy Hotel – pierwszych hotelach należących do największej na świecie sieci, które powstaną w tym mieście. Hotele łącznie będą mogły przyjąć 500 Gości w 134 pokojach Courtyard by Marriott oraz 121 pokojach Moxy. Centrum konferencyjne zakłada miejsce dla 1000 uczestników spotkań jednocześnie.

Przeczytaj również

Nasze magazyny

Reklama

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Follow on Twitter

Reklama

Reklama