RYANAIR OGŁASZA 23 NOWE TRASY Z POLSKI I ROZSZERZONY ROZKŁAD LOTÓW NA LATO 2021

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PONAD 700 LOTÓW TYGODNIOWO NA 240 TRASACH 

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (21 kwietnia) ogłosiła rozszerzony rozkład lotów z Polski na lato 2021. Ryanair będzie wykonywał ponad 700 lotów tygodniowo na 240 trasach, w tym 23 nowych m.in. do Chorwacji, Grecji i Włoch. Rozkład lotów Ryanaira pomoże pobudzić turystykę, gdyż programy szczepień będą kontynuowane, a Europa ponownie otworzy się przed sezonem letnich wakacji.  

Rozkład lotów Ryanaira z Polski na lato 2021:

  • Ponad 700 lotów tygodniowo 
  • 240 tras 
  • 23 nowe trasy 
  • 31 zbazowanych samolotów   
  • Loty do popularnych miejsc wakacyjnych jak Santorini, Corfu, Zadar, Pula, Zakynthos czy Rodos    
  • Loty do miast europejskich jak Praga, Oslo, Bari czy Billund (Legoland)   

Polskie rodziny mogą teraz zarezerwować letnie wakacje aż do października 2021 roku, podróżując w najniższych cenach do ulubionych miejsc docelowych jak Kreta, Sycylia czy Majorka. Z okazji ogłoszenia rozszerzonego rozkładu lotów, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż do końca października w cenie od 89 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie do piątku 23 kwietnia do północy na stronie internetowej www.ryanair.com. 

Prezes Buzz – jednej z linii w ramach Grupy Ryanair, Michał Kaczmarzyk powiedział:    

„Ponieważ programy szczepień będą kontynuowane w nadchodzących miesiącach, a ruch lotniczy wzrośnie, z radością ogłaszamy nasz rozszerzony rozkład lotów z Polski na lato 2021, obejmujący ponad 700 lotów tygodniowo na 240 trasach, w tym 23 nowych do popularncyh miejsc docelowych. 

Polskie rodziny mogą teraz zarezerwować zasłużony urlop ze świadomością, że jeśli z jakiegoś powodu ich plany ulegną zmianie, mogą nawet dwukrotnie przesunąć termin podróży w ramach 0 złotych opłaty za zmianę do końca października 2021 roku. 

Z okazji ogłoszenia rozszerzonego rozkładu lotów wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na loty do końca października. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie do piątku 23 kwietnia do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.”

23 NOWE TRASY NA LATO 2021 Z 6 POLSKICH MIAST 

Lotnisko                Nowe trasyCzęstotliwość tyg.  
Warszawa Modlin [7]Koszyce3
Praga2
Rodos2
Zadar2
Bari4
Katania2
Zakynthos2
Kraków [2]Santorini2
Corfu2
Gdańsk [4] Zadar2
Santorini 2
Chania 2
Billund2
Wrocław [4] Corfu1
Lwów 3
Olsztyn – Mazury2
Zadar2
Poznań [4]Birmingham2
Wenecja T. 2
Pula 2
Lwów2
Katowice [2] Trapani2
Oslo G.4

Reklama