Zamieszkać na stoku, czyli nowe mieszkania na gdyńskim Zieleniszu

Nasze magazyny
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Sokółka Zielenisz „Na Stoku” to nazwa nowej oferty mieszkaniowej Grupy Inwestycyjnej Hossa w gdyńskiej dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. Do sprzedaży trafiły tam lokale w kameralnych, trzypiętrowych budynkach, które znajdować się będą na nasłonecznionym stoku z widokiem na kompleks leśny i teren rekreacyjny.

Nowa zabudowa Sokółki powstanie przy ul. Janki Bryla, w samym sercu wysoko ocenianej przez mieszkańców Sokółki Zielenisz. To kameralne osiedle o starannie zagospodarowanej przestrzeni, ujmujące estetycznymi elementami parkowej zieleni i małej architektury.

Unikalnym atutem budynków w tej ofercie będzie ich wyjątkowe położenie – na zboczu wzgórza, rozciągającego się nad terenem rekreacyjnym Zielona Dolina oraz zacisznym laskiem w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dzięki temu przyszli mieszkańcy będą na co dzień cieszyć się malowniczymi widokami i bliskością przyrody, a równocześnie korzystać z typowo miejskich udogodnień, dostępnych w ramach osiedla, a także całej dzielnicy – mówi Justyna Glazar, Członek Zarządu Hossy.

Same budynki cechować się będą wysokim standardem wykończenia oraz ponadnormatywnymi przeszkleniami, zapewniającymi doskonałe nasłonecznienie wnętrz. W strukturze mieszkań dominują lokale 3- i 4-pokojowe o komfortowych metrażach. Na ostatnich kondygnacjach nasi architekci zaprojektowali 4-pokojowe mieszkania o powierzchniach przekraczających 90 mkw. Ich niewątpliwym atutem będą obszerne tarasy, z których rozpościerać się będzie panorama kompleksu leśnego i dzielnicy. Zakończenie realizacji nowych budynków Sokółki Zielenisz przy ul. Janki Bryla planujemy na styczeń 2023 r. – dodaje Justyna Glazar.

Sokółka Zielenisz „Na Stoku” to kolejny projekt Grupy Inwestycyjnej Hossy w Chwarznie-Wiczlinie. Dzięki licznym inwestycjom prowadzonym w duchu zrównoważonego rozwoju, ta najmłodsza część Gdyni stanowi dziś jedną z najwyżej ocenianych dzielnic miasta. Mieszkańcy szczególnie cenią tu sobie dobrosąsiedzką atmosferę, bliskość terenów zielonych umożliwiającą rekreację i uprawianie sportów na świeżym powietrzu, czystość, a także dostęp do placówek edukacyjnych, różnorodnych usług, miejsc spotkań i wszechstronnej infrastruktury miejskiej.

Stacja Diagnoza

Cztery lata temu. Piękny, ciepły maj. Kilka miesięcy wcześniej odnaleźliśmy