Revekoll – ekobiżuteria dla Twojego domu

Nasze magazyny
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

W świecie, który nieustannie pędzi, nie zapominamy nigdy o przygotowaniu naszej garderoby od stóp do głów. Koszula, spodnie, zegarek czy kapelusz. O stroju myślimy na co dzień. Czas pomyśleć również o akcesoriach dla naszego domu i dopełnić jego look w pełnym tego słowa znaczeniu.

Revekoll to ogrodzenia stworzone z myślą o bezpieczeństwie, ekologii i estetyce. To także ręcznie robione produkty, które nie przyczyniają się do niszczenia naszej planety. Najwyższej jakości stal nierdzewna, niezbędna do ich stworzenia, sprowadzana jest Włoch oraz Indii. To jeden z bardziej przyjaznych środowisku materiałów, poddawanych recyklingowi w 100%.

Złożenie każdego produktu końcowego odbywa się ręcznie i oparte jest na ścisłym podziale pracy – poszczególne etapy produkcji nowoczesnych przęseł ogrodzeniowych wykonywane są przez wyspecjalizowanych pracowników. Wraz z systemem najnowszych technologii produkcji, tworzony jest unikatowy, niespotykany dotąd w architekturze efekt. To doskonałość w najmniejszych detalach.

Revekoll design to jedyna w swoim rodzaju manufaktura. Projektuje, opracowuje i produkuje we własnym zakresie wszystkie istotne elementy swoich bram, furtek i przęseł. Od wstępnego pomysłu po obróbkę, wykonanie, montaż, aż po wykończenie. Poszczególne elementy projektu dopracowane są na każdym z etapów, dzięki czemu wszystkie elementy są wykonane ze starannością i designem przypominającym szwajcarskie zegarki. Dzięki tej precyzji, ogrodzenia Revekoll są bliskie doskonałości. Z powodu tak dobrze opatentowanej technologii, innowacjach systemowych i synergii minimalizmu, Twoja posesja nie tylko wyróżni się na tle innych, ale przede wszystkim będzie bezpieczna. Nowa biżuteria dla Twojego domu jest przede wszystkim łatwa czyszczeniu i trwała – nie wymaga renowacji po upływie kilku lat.

Według pomysłodawców, luksus jest pojęciem, którego nie da się zamknąć w ciasnych ramach, dlatego też wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom. Revekoll® jest jak dobry rzemieślnik, którego robotę poznaje się po szczegółach. Dzięki tym szczegółom uzyskuje nieskazitelne piękno w najczystszej postaci. I właśnie to piękno pomoże wydobyć z Twojego domu.

Reklama