ANYWHERE          TV

Luksusowy komfort – z miłości do ciała

female-store-1

Elegancja, minimalizm i co najważniejsze – wygoda. Coraz częściej odchodzimy od ubrań przypominających zbroję. Koniec z obcisłymi spodniami i przylegającymi sukienkami. Czas rozpieścić się wygodą.

Po burzliwej Wielkiej Rewolucji Francuskiej, panie postanowiły uwolnić swoje ciała i postawić na większy komfort. Coraz częściej wybierały zwiewne sukienki, a talia przesunęła się nieco wyżej. Ponad 200 lat później, styl powraca – coraz więcej osób stawia na comfy style.

Z takim zamysłem powstał Female Store – butik założony przez dwie siostry, które łączyło zamiłowanie do minimalizmu i kobiecości. Kasia i Anita uważają, że prostotą można wyrazić najwięcej. I to też widać w ich sklepie – oprócz delikatnych i zwiewnych sukienek znajdą się również komplety lniane. Ubranie staje się najbliższym przyjacielem, którego z chęcią zabierałabyś na poranny spacer, popołudniową kawę w pracy lub wieczorne wyjście do pubu.

Jednak nie tylko luźniejszy styl jest gwarancją sukcesu. To również jakość. Female Store kocha otulać kobiety. Materiały, z których wykonane są ubrania dobierane są z niezwykłą starannością, aby służyły nam na dłużej niż sezon. Oprócz rozmiarów dostępnych w sklepie, można zamówić tez projekt szyty na miarę naszego ciała.

Dzięki zamiłowaniu do nonszalancji, w butiku (jako jedynym w Polsce) pojawiła się francuska marka Magali Pascal, której projekty łączy niewymuszona elegancja i ponadczasowe fasony oraz barwy. To vintage w nowoczesnym stylu – połączenie francuskich inspiracji z XX wieku z nowatorskością na miarę XXI wieku.

Nadszedł więc moment, w którym należy postawić na ponadczasową, rewolucyjną modę, cieszącą nie tylko nasz wzrok, ale przede wszystkim ciało. Zadbać świadomie o siebie i środowisko. Polecamy zatem wizytę na Gieysztora 4 w Wilanowie. Bo FEMALE to my i nasze małe pragnienia.

 

https://femalestore.pl/
https://www.instagram.com/femalestore.warsaw/
https://www.facebook.com/femalestore.warsaw

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE