Kobieta będzie musiała zapłacić 7 000$, żeby naprawić światła w Mercedesie

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Monica Rok z Mississauga miała umowę leasingową, dzięki której używała Mercedesa E400 z 2017 roku. Do zwrotu pozostał jej jeszcze miesiąc. Postanowiła zrobić przegląd samochodu. Otrzymała informację, że światła mają niewielkie pęknięcia i musza zostać wymienione. Każde z nich miało kosztować 3 500$.

 

Nicole Bouwmeester jest posiadaczką Subaru Impreza Sport z 2017 roku. Podczas ostatniej wizyty u mechanika, została poinstruowana, żeby usiąść. „Cieszę się, że to zrobiłam” – relacjonuje. Kobieta zauważyła, że jedno ze świateł w jej samochodzie zgasło. Wybrała się z wizytą do specjalisty. Na miejscu okazało się, że w aucie światła muszą być jedynie wymienione na nowe, jednak koszt jednego z nich będzie wynosił około 2 000$.

 

Obie kobiety otrzymały informację, że auta są poza okresem gwarancyjnym, w związku z czym muszą uiścić opłatę same. W swoim oświadczeniu, Subaru Canada wyjaśniło, że te konkretne światła LED są zaawansowane technologicznie. „To nie tylko żarówka. Posiadają one zaawansowaną technologię –  czujniki, które połączone są z ruchem kół”.

 

Źródło 

 

Reklama

Macarena 24/7

Kiedy w duszy gra macarena. Dwadzieścia cztery na dobę, człowiek