Senatorka USA mówiła o „kosmicznym laserze Żydów “. Teraz jest usuwana z komisji

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

M.T. Greene promuje teorie spiskowe, choć uważa, że to media kłamią i omamiają społeczeństwo. Teraz, kiedy Biały Dom chce ją usunąć, wycofuje się ze swoich poglądów.

 

Świat poznał senatorkę poprzez jej kontrowersyjne wypowiedzi. Jak twierdzi, atak na Sandy’ego Hooka w szkole podstawowej oraz strzelanina w Parkland były ustawione. Podobnie jak 9/11. Media natomiast szerzą dezinformację – „są winne równie mocno, co QAnon za głoszenie kłamstw”. W 2018 r. określiła wybory jako „islamską inwazję na nasz rząd”, a rok później, po incydencie w Parkland nazwała ocalałego nastolatka „tchórzem”. Twierdziła również, że pożary w Kalifornii zostały wywołane przez zbudowany przez Żydów kosmiczny laser.

 

Republikanie postanowili odebrać kobiecie prawo głosu. Przed głosowaniem postanowiła jednak się wytłumaczyć. Jak twierdzi, o teoriach spiskowych pisała jeszcze zanim wstąpiła do Białego Domu. Podczas wypowiedzi wprowadziła korektę do swoich poprzednich przekonań. „Strzelanina w szkole była prawdziwa” – powiedziała. Przywołała również wydarzenie ze swojej przeszłości, kiedy to stałą wraz z innymi dziećmi zakładniczką. Potwierdza, że zamachy rzeczywiście miały miejsce, a ona kocha wszystkie dzieci.

 

Źródło https://bbc.in/3jrZhWQ

Reklama