ANYWHERE          TV           REDAKCJA

Matronat Anywhere FOR HER: STATES OF MIND FESTIWAL targi online 6-8 marca 2021

Targi online_marzec_fanpage-min

States of Mind to holistyczny Festiwal równowagi i odkrywania stanów umysłu, który przyciąga tysiące odwiedzających. To miejsce dla pasjonatów slowlife, wielbicieli pięknych rzeczy i dobrego designu, w którym spotkacie ciekawych polskich rzemieślników.

States of Mind Festiwal współpracował dotychczas już m.in z Aleksandrą Domańską, Samię Mandragorę, Bass Astralem, Aretą Szpurą, Anną Muchnicką.

Rok 2021 rozpoczynamy od targów online, wspierając tym samym polskich rzemieślników w tych trudnych czasach, pozwólmy im przetrwać! Hasłem przewodnim jest wiosenna odnowa, odrodzenie, głównie z myślą o kobietach, ale nie tylko.

Przez 3 dni (6-8 marca) na naszych kanałach social media, Facebook oraz Instagram, będziemy prezentować promocje od starannie wyselekcjonowanych polskich marek.

Wraz z wydarzeniem planujemy premierę naszej nowej strony – więcej szczegółów na ten temat usłyszycie już niedługo!

Bądźcie na bieżąco z wydarzeniem: https://www.facebook.com/events/402790880987577/

Obserwujcie nas na instagramie: https://www.instagram.com/states_of_mind_festiwal/

 
Reklama

Chcesz zostać wystawcą na festiwalu? Rejestracja trwa do 26 lutego – wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy: https://form.jotform.com/210125386665355 (liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu decyduje selekcja oraz kolejność zgłoszeń).

 

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE