3. osoba w kolejce do prezydentury w USA grała w 5 filmach o batmanie

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Senator Patrick Leahy jest zwolennikiem Batmana i występuje obok swojego ulubieńca już od 1995 roku na ekranach filmowych. W wolnym czasie działa jako polityk.

Patrick Leahy działa w obronie państwa od wielu lat, najdłużej zasiada w obecnym Senacie, jednak nie zapomina, że Gotham City również potrzebuje obrońcy. Polityk od 1995 roku pojawił się w prawie każdej produkcji o superbohaterze. Co więcej, swoją działalność przemienił swoją działalność w filantropię – cały dochód z epizodów filmowych przeznacza na swoją ukochaną bibliotekę Kellogg-Hubbard/

Polityk odkrył swojego idola już w wieku 4 lat, kiedy to otrzymał pierwszą kartę biblioteczną. Codziennie spędzał w czytelni wiele godzin zasiadając przy swoim ulubionym cyklu. Choć niektórzy twierdzą, że w pewnym momencie życia trzeba dorosnąć, Leahy udowadnia, że poważny zawód można połączyć z życiowym zamiłowaniem. Tym sposobem w 1974 roku trafił do Senatu, a słowo Batmana głosi od połowy lat 90.

Senator najczęściej występował jako zachmurzony polityk. Najbardziej znaczącą rolę zagrał w „Mrocznym Rycerzu”, w którym musiał skonfrontować się ze złem wcielonym, czyli Jokerem, w którego wcielił się Heath Ledger.

Aktualnie, mężczyzna zajmuje 3. miejsce na prezydenckiej liście sukcesji, a jego CV na pewno wyróżnia go z tłumu innych polityków, w końcu wystąpił wielokrotnie tuż obok Batmana.

 

Źródło

Reklama