ANYWHERE          TV           REDAKCJA

SHE SAID SO. Basia Kruk

Ola Garlej

BASIA-KRUK-grafika-na-strone-min

Twój ulubiony rytuał?

Znaczę od tego, że to na pewno poranna kawa, bez której nie wyobrażam sobie rozpocząć dnia 😛 A taki mniej oczywisty? Od lat kolekcjonuje magazyny Vogue, które przywożę z podróży, albo kupuję w sieci. Znajomi, którzy wpadają do mnie pierwszy raz, ciągle się dziwią po co mi, w domu aż tyle gazet. Otóż staram się regularnie raz w tygodniu odkopywać najstarsze numery, w których szukam inspiracji – sprawdzam i porównuję, jak zmieniły się trendy na przestrzeni tych ostatnich lat czy sezonów. Nawet nie wiesz do jakich ciekawych wniosków można dojść dzięki takiej analizie!

Kiedy ostatnio robiłaś coś po raz pierwszy (i co to było)?

To było jakieś dwa miesiące temu. Po raz pierwszy pokonałam swój lęk przez otwartą wodą (panicznie boję się statków, łódek i tego typu wodnych pojazdów). Podczas pobytu w Wenecji popłynęłam na najbardziej kolorową wyspę jaką widziałam – Burano, która mam nadzieję kiedyś będzie moim drugim domem!

Czego na świecie powinno być więcej?

Koloru i radości!

Czego na świecie powinno być mniej?

Może powiem czego być nie powinno wcale – wszechobecnej nienawiści i hejtu które wraz z rozwojem technologicznym stały się przykrą codziennością. No i może jeszcze jeansów biodrówek i akrylowych swetrów 😛

Gdybyś mogła mieć super moc, to jaką chciałabyś mieć?

Z racji swojego zawodu chyba najbardziej chciałabym umieć przewidywać przyszłość lub mieć zdolność do czytania w myślach. Nie ukrywam, że w mojej pracy z trendami taka wiedza byłaby niezwykle pomocna 😛

Gdyby świat miał mieć prezydentkę, to która kobieta powinna objąć to 

stanowisko?

Bardzo ciężko jest mi wybrać tu jedną osobę, ale wiem na pewno, jaka powinna być -charyzmatyczna i pewna siebie, ale niepozbawiona uczuć. Balans jest ważny. Powinna przede wszystkim stanowić głos naszego pokolenia.

Jaki hasztag powinien podbić Instagrama?

#kolordajeradosc

Jaka piosenka mogłaby być hymnem kobiecości?

Pierwsza, która tak silnie przychodzi mi na myśl to jedna, z moich ulubionych:

 

Jakiej rady udzieliłabyś szesnastoletniej sobie?

Myślę, że to byłyby takie moje trzy rady, którymi powinnam zacząć kierować się wcześniej:

  1. Najlepsze rzeczy w życiu nie są rzeczami.
  2. Jeśli sprawiło Ci to radość, traktuj to jako sukces.
  3. Podążaj za marzeniami, nie za ludźmi.

 

Basia Kruk|@ciaobasia – jest Trend Researcher’em, zawodowo od kilku lat związana jest z jedną z polskich marek odzieżowych. Miłość do błyskotek i koloru stała się jej inspiracją do stworzenia sklepu z biżuterią i akcesoriami @bellecose.store.

Dużą część jej serca zajmują Włochy i cała paleta barw Pantone.

 

Grafika: Magda Bremer |@magdabremerposters/

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE