Pobił swoją dziewczynę, po tym, jak zerwała z nim przez horoskop

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Para spotykała się kilka miesięcy. W pewnym momencie wpadli na pomysł, aby sprawdzić swoją związkową zgodność poprzez horoskop. Okazało się, że nie nadają się do małżeństwa, więc kobieta zerwała z partnerem, z czym on nie do końca chciał się pogodzić.

Policjant zaczął się spotykać ze swoją przełożoną. Para randkowała przez kilka miesięcy, jednak ich związek najwidoczniej nie był na tyle silny, żeby przerwać próbę horoskopu. Mężczyzna jednak nie mógł pogodzić się z takim rozwojem wydarzeń, więc postanowił pobić swoją byłą partnerkę, a później zagrozić jej śmiercią oraz opublikowaniem jej nagich zdjęć online.

Kobieta postanowiła złożyć pozew przeciwko byłemu. Podczas procesu okazało się, że już ich związek był burzliwy. Ofiara zeznała, że jej partner obwiniał ją o sytuacje, które poszły niezgodnie z jego planem i stosując przemoc. Jak zeznała, przyzwalała na takie zachowanie, mając nadzieję, że się zmieni.

Chwilę po zerwaniu zadzwonił do swojej byłe, żądając rozmowy. Podczas spotkania kilkukrotnie uderzył ją w głowę, twarz, klatkę piersiową, zaczął ją również kopać. 3 godziny po spotkaniu, zadzwonił do kobiety, grożąc, że ją zabije.

Sprawa trafiła do sądu. Mimo, że mężczyzna tłumaczył swoją agresję zachowaniem dziewczyny (rzekomo błagała, aby z nią został). Sędzia podniósł cenę grzywny z 5 000 $ do 15 000 $.

 

Źródło

Reklama