Podsumowanie roku Redaktora Naczelnego Anywhere.pl

Jakub Wejkszner

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Drodzy Anywherowicze,

 

Rok ów, ten co mija właśnie, data, co żeśmy ją umownie uznali za kończącą pewien etap, to wiecie. No wiecie jak było. Po próżnicy by gadać, tak jak we wszystkich podsumowaniach, że och, toć to przecie jest i w ogóle tak, a nie inaczej. Że to, że tamto źle, bo coś tam, a najgorsza w ogóle ta samotność.

Przejdźmy może zatem do rzeczy pozytywnych, które udały nam się w tym roku. A udało nam się ich kilka. W obliczu dynamicznej sytuacji, nasz zespół młody i dynamiczny (również), z perspektywami na przyszłość wielką i wszeteczną, dynamicznie przeszedł od trudnych w obecnych czasach wydań papierowych do jakże lekkich i przyjemnych wydań elektronicznych. Nie moglibyśmy bowiem zostawić Was, drodzy czytelnicy, bez możliwości przeczytania najnowszych felków, artów czy innych tekściaków w chmurach i #gdziekolwiekżeściesą.

Udało nam się również rozbujać naszą anywherową machinę na tyle, że już znamy się nie w dziesiątkach, ale setkach tysięcy czytelników. Witamy serdecznie wszystkich co przyszli, a tych co już byli to też, bo to dobre ziomki są i nigdy nas nie sprzedadzą.

Oprócz tego, poprawiliśmy w tym roku mijającym jakość naszych produkcji. Z telefonów z aparatem przenieśliśmy się na aparaty bez telefonu, zakupiliśmy mikroporty i odbiory owych portów mikrych, a także postaraliśmy się, by nasze wywiady nagrywane były profesjonalnie przez profesjonalistów, a jak nie mogli przyjść to amatorsko przeze mnie i Marcina. I te nasze to takie są najładniejsze w mojej ocenie, ale to subiektywna, obiektywna opinia.

Zdobyliśmy wiele górskich szczytów, z kilku spadliśmy, ale zawsze zabezpieczeni. To zresztą jest nasza nieoficjalna dewiza, że choć jest niekiedy trudno to siłą woli wręcz trzymamy się skraju przepaści, nie dając się zrzucić przeciwnościom losu.

Dziękujemy, że byliście z nami w tym 2020 roku i mamy nadzieję, że nie zawiedliśmy Waszych oczekiwań. Obiecujemy więcej, lepiej, mocniej w roku 2021. Ogółem i wszystkiego.

 

Najlepszego życia,

 

W imieniu redakcji Anywhere.pl

Redaktor Naczelny

Kuba Wejkszner

Reklama