Pielęgniarka zdjęła antycovidowy strój, by przespać się z pacjentem w toalecie

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mężczyzna, którego wynik badania na obecność koronawirusa był pozytywny, przespał się z pielęgniarką w toalecie szpitala i pochwalił się tym w mediach społecznościowych.

Mieszkaniec Dżakarty postanowił pochwalić się faktem, że pielęgniarka zdjęła kombinezon PPE, żeby uprzyjemnić sobie czas pracy. W trakcie stosunku mężczyzna na tyle podekscytował się wydarzeniem, że postanowił uwiecznić ich na zdjęciu i wysłać je drugiej osobie poprzez WhatsAppa. Uznał jednak, że to za mało i pochwalił się później screenshotem z rozmowy na swoim Twitterze.

Fotografię zrobiła się viralowa – o sprawie została zawiadomiona policja. Nie obyło się więc bez przesłuchania. Oboje przyznali, że spotkali się w Wisma Atlet, tymczasowym szpitalu izolacyjnym dla pacjentów zarażonych koronawirusem, aby uprawiać seks, jednak pielęgniarka, a właściwie pielęgniarz zapewnił, że kombinezon PPE został zdjęty jeszcze przed aktem.

Śledztwo trwa, głównym bohaterom zdarzenia wykonano test na obecność COVID-19, mężczyzna miał nadal pozytywny, jednak pracownik służby zdrowia negatywny. Na ten moment jedno z nich zostało zatrzymane w Wisma Atlet, a drugie na posterunku.

 

Źródło

 

Reklama

New Home

Kieruje mnie światło pozostawione na werandzie. Kilka stopni. Nick łapie