Jakub Mauricz

Powiedzieć o nim, że jest dietetykiem, to jakby nic nie powiedzieć… Człowiek-petarda z mnóstwem energii do działania, naładowany wiedzą na temat zdrowego stylu życia i napędzany charyzmą, która nigdy nie pozwala zwolnić tempa.

Nieustępliwy i wybitnie skuteczny absolwent dietetyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, który zdobywa nie tylko atencję, lecz nade wszystko serca swoich podopiecznych. W ostatnim czasie współtwórca programu studiów magisterskich na Wydziale Kultury Fizycznej i Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego pod nazwą: „Diagnoza i planowanie żywienia sportowca” i realizator autorskiego programu szkolenia dla trenerów personalnych na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Człowiek z wizją i misją – które sprowadza do edukowania i promowania stylu bycia opartego na zdrowiu, aktywności fizycznej i świetnym samopoczuciu.

Co więcej?


Przeszło 12 lat doświadczenia… wykłady i prelekcje dla wypełnionych słuchaczami sal w całej Polsce! Ekspert w programach TV i radiowych poświęconych diecie i suplementacji, redaktor naukowy i recenzent publikacji o tematyce zdrowotnej, ambasador programu FitProfit, a ponadto autor: receptur produktów spożywczych (Bakalland, Henryk Kania, Legal Cakes), suplementów diety (Lab One, Trec Nutrition) i jadłospisów (Cud i Miód), a także książki pt. „Możesz jeść wszystko”, w której wyjaśnia podstawy dietetyki w przystępny i inspirujący sposób. Jego ulubiona odpowiedź na pytania dotyczące żywienia – „to zależy” – jest doskonałym dowodem na to, jaki ogrom wiedzy posiada i w jak indywidualny sposób podchodzi do problemów swoich klientów. To on wyznacza standardy ucząc innych, że pożywienie w równym stopniu może być trucizną i lekarstwem. Sam nie chodzi na skróty i własnym przykładem pokazuje, że wiedza, systematyczność i determinacja to uniwersalne wyznaczniki sukcesu w każdej dziedzinie życia.

 

Mauricz Training Center to miejsce wyjątkowe. Specjalizuje się w dziedzinie dietetyki, suplementacji oraz treningu funkcjonalnego. Ich największym pragnieniem jest ciągłe dążenie do perfekcji; „Jutro chcemy być lepsi, niż jesteśmy dziś. Każdy członek zespołu to profesjonalista, ale przede wszystkim wielki entuzjasta dziedziny, w której się specjalizuje”.

 

Mauricz Training Center to zespół pasjonatów zdrowego i aktywnego życia, na które składają się odżywanie, suplementacja i trening. Ich siłą jest doświadczenie i liczne sukcesy podopiecznych. Od przeszło 8 lat nieprzerwanie prowadzą szkolenia z dietetyki i suplementacji, metodyki treningu, treningu personalnego, modelowania sylwetki, interpretacji wyników badań oraz dietoterapii w różnych stanach chorobowych. Ich wiedza pochodzi ze źródeł naukowych (Evidence Based Medicine), a każde szkolenie konfrontują z najnowszymi doniesieniami świata medycyny, dietetyki, sportu oraz suplementacji. Zaufały im tysiące osób, w tym znani i cenieni sportowcy różnych dyscyplin. Wykształcili ponad 18 tysięcy kursantów, sami stale się szkoląc i rozwijając, by móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nie ma takiego celu, który by przełożyli nad dobro swoich podopiecznych, dlatego też stale przybywa osób powierzających im swoje zdrowie.

 

Firma prowadzi szkolenia z wielkim zaangażowaniem i pasją a w jej ofercie znajdują się wyjątkowe szkolenia z zakresu żywienia, suplementacji, fizjoterapii i treningu w oparciu o odkrycia nowoczesnej nauki oraz wieloletnie doświadczenie swoich ekspertów.

 

 

Bioestry kwasów tłuszczowych – EstroVita

W środowisku sportowców często niedoceniane, zaś wśród typowych konsumentów demonizowane i unikane. Mowa oczywiście o tłuszczach i zjawisku, które można śmiało nazwać “tłuszczofobią”. Niestety, wiele