ANYWHERE          TV           REDAKCJA

Poprzedni
Następny

BIEGIEM DO LODÓWKI. Ebook dietetyczny

Jeśli co cykl powtarzasz ten sam schemat: przed okresem jesteś chodzącą irytacją, w czasie okresu senną marudą, a po okresie nieustraszoną superbohaterką, dla której nie istnieją żadne granice, to ten ebook jest dla ciebie. Dzięki niemu odnajdziesz równowagę, za którą tak tęsknisz.

Agnieszka, autorka bloga „Biegiem do lodówki”, jest dietetyczką roślinną z tytułem magistra, rozkochaną w Vinyasa joga, leśnych biegach i podróżach. Jej ebook to 144 stronicowe kompendium wiedzy na temat diety roślinnej – dobry duch i przewodnik na drodze ku zachowaniu kobiecej energii i zdrowia przez długie lata, bez restrykcyjnych „diet cud”.

Autorka koncentruje się przede wszystkim na związku diety i hormonów płciowych kobiety – opisuje między innymi kluczowe momenty “skoków” hormonalnych w ciągu miesiąca oraz ich wpływ na apetyt, relacje z bliskimi, motywację do pracy i treningów. Tłumaczy, jak pochodzące z pożywienia składniki odżywcze mogą regulować cykl menstruacyjny i podpowiada, co jeść, aby zmniejszyć objawy PSM czy nie ulegać ochocie na słodyczce. Oprócz merytorycznych wskazówek dietetycznych, w ebooku Agnieszki znajdziecie także 32 roślinne przepisy oraz przykładowe jadłospisy.

Szukasz jeszcze prezentów, zobacz co może Ci się spodobać