Poprzedni
Następny

UKLOU. Torebki ze skóry naturalnej

Elegancka forma, klasyczne kolory, praktyczne rozwiązania. Tak w kilku słowach można opisać UKLOU – torebki i akcesoria ze skóry naturalnej, ręcznie wykonane w autorskim studio Klaudii Urban.
 
Swoją markę Klaudia stworzyła z myślą o zabieganych osobach, które nie chcą marnować czasu na poszukiwania telefonu czy portfela w bezkresnej otchłani torby. UKLOU są funkcjonalne, ale nie oznacza to bynajmniej nudy i pospolitych rozwiązań. Każdy produkt wyróżna elegancki i klasyczny design, przyciągają oko swoją minimalistyczną formą i estetyką wykonania.
 
Skóra i rzemiosło kaletnicze od zawsze były Klaudii wyjątkowo bliskie. Jako dziecko wychowywała się w zakładzie kaletniczym dziadka, wśród zapachu skóry i dźwięków nabijanych ćwieków. Pozostała wierna rodzinnej profesji – każdą torebkę UKLOU Klaudia wykonuje ręcznie, opierając się na starych, przekazywanych jej od pokoleń, zasadach kaletnictwa.
 
Na każdym etapie produkcji, UKLOU wspiera lokalnych producentów – od wyboru skóry garbowania roślinnego, po pudełka, w które pakowane są produkty. Kolejną, równie ważną kwestią jest wpieranie mody zrównoważonej. Wszystkie torebki powstają na zamówienie – nie są produkowane „na zaś”, nie zalegają na półkach. W ramach personalizacji produktu, Klaudia może umieścić na wybranej torebce inicjały klientki.
 

Szukasz jeszcze prezentów, zobacz co może Ci się spodobać