ANYWHERE          TV           REDAKCJA

Poprzedni
Następny

CIENKOTKA. Personalizowane minimalistyczne grafiki

Cienkotka to minimalistyczne, wykonywane w stylu line art personalizowane grafiki. Ich prosta i elegancka forma zgra się z każdym wnętrzem, niezależnie od wystroju. Jeśli chcecie obdarować najbliższą osobę wyjątkowym prezentem, przygotowanym na podstawie indywidualizowanego projektu, oryginalnym a jednocześnie klasycznym – grafika od Cienkotki będzie doskonałym rozwiązaniem.

Tematyka prac to głównie portrety: jednej osoby, grupowy czy nawet portret pupila. To od Ciebie zależy, co dokładnie znajdzie się na projekcie. Ukochana mama wśród róż ze swojego ogrodu? Nieustraszona siostra, surfująca na wysokich falach Atlantyku? Rodzice w dniu ich ślubu? A może jamnik szorstkowłosy, twój oddany psi przyjaciel?

Każdą grafikę Cienkotka wykonuje indywidualnie. Na podstawie zdjęcia artystka sztuk wizualnych stworzy dla Ciebie minimalistyczne dzieło sztuki. Może być to obraz (gotową grafikę możesz odebrać w formie wersji cyfrowej lub wydruk/wydruk z oprawą), ale też… projekt minimalistycznego, personalizowanego tatuażu.

Szukasz jeszcze prezentów, zobacz co może Ci się spodobać