ANYWHERE          TV           REDAKCJA

Poprzedni
Następny

MAKAZEK. Świece intensywnie pachnące

Makazek to zamknięte w szklanych pojemniczkach świece zapachowe – aromatyczne dzieła sztuki, dzięki którym Twój dom wypełni zapach bzu i piżma, begamotki i pomarańczy czy drzewa sandałowego i maliny.

Co wyróżnia produkty Makazek?

Po pierwsze powstają w sojuszu z naturą. Nika, właścicelka marki, każdą świecę wykonuje ręcznie – korzysta jedynie z wegańskiego, w 100% sojowego wosku, nie używa też żadnych sztucznych substancji (jak często wykorzystywany do mocowania knotów syntetyczny klej) czy surowców pochodzenia zwierzęcego.

Zapachy używane w Makazku są zgodne ze standardami INTERNATIONAL FRAGRANCE ASSOCIATION (IFRA) oraz z przepisami REACH, a żaden z produktów (łącznie z opakowaniami) nie zawiera substancji opublikowanych przez Europejską Agencję Chemiczną (ECHA) i nie był testowany na zwierzętach.

Po drugie: są ZERO WASTE. Po wypaleniu szklane naczynia można wykorzystać ponownie. Wystarczy zalać wrzątkiem, dodać odrobinę płynu do naczyń i gotowe. 

Po trzecie: Makazek to nie produkcja taśmowa. Każdy etap powstawania świecy (od wyboru surowców, przez produkcję, aż po projekt etykiet) oznacza pracę z pełnym zaangażowaniem, ale też pełną radości i satysfakcji.

Szukasz jeszcze prezentów, zobacz co może Ci się spodobać