Wernisaż MY KobieTY Miki Szymkowia już 2 marca w Gdynia InfoBox

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii oraz prelekcje, które odbędą się w Gdynia InfoBox, w dniu 2 marca 2019 roku, o godzinie 11.00. Autorką prac jest Mika Szymkowiak.

 

Reklama

Wystawa jest owocem ponad 300 sesji kobiecych, które powstały na przełomie lat 2016-2019.

Od autorki:

– Korzystając z tego, że ósmego marca przypada Święto Kobiet, chciałabym zwrócić Waszą uwagę na kobiece piękno, subtelność, zmysłowość i jedyną w swoim rodzaju siłę i tajemnicę, którą każda z nas nosi w sobie. Jestem osobą bardzo energiczną, konkretną i wszędzie mnie pełno. Nie boję się trudnych tematów, odważnie mówię o tym, co sama przeżyłam. Robię to z ogromnym przekonaniem, że jeśli choć jedna Kobieta dzięki mnie spojrzy na siebie z innej perspektywy i odważy się poprosić o pomoc w trudnej dla niej sytuacji, warto! Pracując z Kobietami przy sesjach portretowych, ale też tych bardziej zmysłowych, obserwuję niesamowite przemiany i doświadczam ogromu zaufania, jakim mnie obdarzacie. Czuję tę odpowiedzialność i robię wszystko, abyście na nowo się odnalazły i spełniały swoje pragnienia! – mówi Mika Szymkowiak.

– Poprzez pracę fotograficzną i portrety moich wspaniałych Modelek, chcę Wam pokazać, że każda z Was jest jedyna, niepowtarzalna i ma ”to coś”, pomimo że czasem skrzętnie to ukrywacie.
Dlatego też przy okazji wernisażu zapraszam Was na prelekcje pięciu niesamowitych Kobiet, które poprzez swoje historie pokażą, jak wielką siłę posiadamy – MY KobieTY oraz, że warto wierzyć w swoje marzenia, spełniać pragnienia, walczyć o swój głos, ale jednocześnie dać sobie przyzwolenie na zwątpienie, łzy i niemoc. Mam szczęście, że kocham to, co robię i codziennie poznaję nowe osoby i ich unikalne historie. Zachęcam Was do obejrzenia i zachwytu nad tymi niezwykłymi Kobietami i do zobaczenia na wspólnej sesji!”. – dodaje autorka prac. Wystawa potrwa do 15 marca 2019 r.

Podczas całego wydarzenia zbierane będą również torebki, które później przekazane zostaną do Centrum Integracji Społecznej w Gdyni TPBA Koło Gdańskie. Kosmetyki, rajstopy, podpaski, błyszczyki, książki… To rzeczy, które można zapakować do nieużywanej już torebki i całość przekazać innej kobiecie.

”Cała akcja pt: ”Kobieta kobiecie… torebkę!” powstała z inicjatywy Aleksandry Harasiuk w 2016 roku i wynikło z tego bardzo dużo dobrego! Chciałabym wrócić do tej akcji i liczę na kreatywność moich Gości oraz osób odwiedzających wystawę”- dodaje autorka fotografii.

Przeczytaj również

Nasze magazyny

Reklama

Follow on Twitter

Reklama

Reklama