ANYWHERE          TV

ZNAMY FINALISTÓW KONKURSU FRESH FACES WORLD 2020!

FFW-1

22 listopada 2020 roku w „H15 Boutique Hotel” w Warszawie odbył się casting półfinałowy konkursu Fresh Faces World.

Ze względu sytuację epidemiologiczną oraz obowiązujące obostrzenia sanitarne, castingi do tegorocznej edycji FFW odbyły się w formie on-line. Wzięło w nich udział kilkaset osób z całej Polski. Przed jurorami konkursu prezentowali się jedynie ci kandydaci, których zaproszono do udziału w półfinale imprezy.  

 

Ambasadorką konkursu Fresh Faces World jest top modelka Alexa Łuczak, która na swoim koncie ma współpracę z największymi markami, takimi jak Chanel, Dior, Giorgio Armani, Marc Jacobs czy Gucci. Alexa od lat mieszka w Japonii, gdzie pracuje jako reporterka w japońskiej telewizji śniadaniowej. O życiu w Kraju Kwitnącej Wiśni opowiedziała między innymi w programie „Jestem z Polski” czy „Japonia na talerzu” (oba emitowane na kanale TVN Style)

Uczestników castingu oceniało Jury w składzie:

  1. Maggie Haese – prezes i właściciel Magteam Model Management oraz Fresh Faces World
  2. Dominika Weronika Czarnecka – ogólnopolska organizator konkursu Fresh Faces World
  3. Maciej Majzner- reżyser wydarzenia, dyrektor kreatywny Dastan
  4. Angelika Józefczyk – projektantka mody, właścicielka marki AZUCCO,
  5. Paweł Węgrzyn – utalentowany projektant mody, twórca marki Paweł Węgrzyn Fashion.
  6. Igor Drozdowski – znany i ceniony fotograf.

Kandydaci walczący o udział w finale zaprezentowali się przed jury w strojach Fit marki GATTA – partnera wydarzenia. Po długich naradach jury do grupy finałowej wybrało: 12 kandydatek i 4 kandydatów oraz kilka osób rezerwowych.

Za przygotowanie kandydatów do sesji zdjęciowej odpowiadała firma Affect Proffesional Cosmetics.

Zwieńczeniem castingu były zajęcia warsztatowe (nauki chodzenia po wybiegu oraz podstaw fotografii) i próby do finału konkursu, który odbędzie się 29 listopada 2020 roku w konwencji wydarzenia kulturalnego (bez udziału publiczności).

Nagrodą główną dla zwycięzcy Fresh Faces World jest wyjazd do Nowego Jorku i udział w jednym z największych światowych konkursów modeli/talentów – The International Modeling and Talent Association.

Laureaci poprzednich edycji konkursu współpracowali z takimi czasopismami, jak „Vogue”, „Harper’s Bazaar”, „Elle”, „L’Offciel”, „Cosmopolitan”, „Moda w Polsce” czy „Glamour”. Współpracowali również z wybitnymi projektantami, m.in.: Emporio Armani, Calvin Klein, DKNY, Valentino, Kenzo czy MaxMara.

Partnerami wydarzenia są: H15 Boutique Hotel, Gatta, AFFECT Professional Cosmetics,  Herla , Luba , Detoxbar.

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Hotelem H15 w Warszawie i Dworem Czarneckich, zostało także objęte Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego Artura Kosickiego.

 

Autorka zdjęć: Anna Panimash

 

 

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE