Cześć tu Kajto!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Będąc małym chłopcem bawiłem się samochodami i wyobrażałem sobie, jak to będzie gdy dorosnę. I wiecie co? Kiedy dorosłem, samochody nie przestały mnie bawić, a można nawet powiedzieć, że z motoryzacji czerpię jeszcze więcej przyjemności!

Oczywiście, te zabawkowe autka zamieniły się w poważne maszyny, a niewinne dziecięce marzenia są teraz odpowiedzialną i wymagającą pracą, która jest dla mnie ogromną pasją. Mam za sobą już pewnie dystans kilku okrążeń ziemi z gazem w podłodze, ale i tak każdy kolejny kilometr daje mi niezmiennie wiele radości! Ostatnio pomyślałem sobie, że lata kariery i startów w rajdach, przygotowywały mnie na ten odchodzący powoli rok 2020. Rok trudny dla wszystkich. Wiele planów, założeń zostało mocno zweryfikowanych, ale zawsze trzeba wdrożyć rozwiązanie numer dwa lub trzy, a czasem nawet cztery i jechać dalej, a może nawet spróbować czegoś zupełnie nowego? Dlatego jestem tutaj, by podzielić się z Wami tym, co chodzi mi czasem po głowie.

Jeszcze nie wiem jak często będę się z Wami „spotykał” na łamach Anywhere.pl – sezon trwa i ciągle jesteśmy w grze o mistrzostwo świata. Chciałbym jednak robić to w miarę regularnie, aby nic ważnego nam nie uciekło. Zastanawiacie się pewnie, co mogę Wam napisać? Mam w zanadrzu kilka pomysłów, a jest o czym opowiadać! Dziś chciałem się z Wami jedynie przywitać i w pewnym sensie zadebiutować w takiej roli. To dla mnie ważne, bo z doświadczenia wiem, że „pierwsze razy” w życiu nie są łatwe – swojego premierowego rajdu nie ukończyłem… ale o tym opowiem Wam przy jednej z kolejnych okazji. Dbajcie o siebie i jesteśmy w kontakcie!

 
Reklama
 
Reklama

Reklama

Najlepiej

Mija właśnie piętnaście lat odkąd zacząłem swoją przygodę z reklamą