ANYWHERE          TV

Jesienne inspiracje modowe – relacja z 3. edycji Overview

pokaz-mody-1

10 października Dom Handlowy MYSIA 3 w Warszawie przemienił się w Dom Mody. Przestrzeń na co dzień zapełniona sklepami z ubraniami, autorską biżuterią  oraz artykułami wyposażenia wnętrz stała się całodniowym centrum modowym.

Pogoda za oknem nie rozpieszczała, jednak tym, którzy nie ulegli pokusie zostania w domu i wybrali się na wieczorny pokaz, zafundowano sporą dawkę wrażeń wizualnych, w trzech różnych odsłonach. W ramach wydarzenia OVERVIEW, czyli przeglądu trendów polskich projektantów, na którym również mieliśmy przyjemność gościć z Anywhere.pl, swoje kolekcje zaprezentowały m.in. Isemena Warszawska, Angelika Józefczyk i Lidia Kalita.

Ismena Warszawska w swoich stylizacjach ukazała zmysłowe, zwiewne, sensualne i wręcz melodyjne kreacje wieczorowe, idealnie podkreślające kobiecą sylwetkę.  Połączenie geometrycznych stylizacji z ruchem modelek dawało wrażenie trójwymiaru nowej generacji.

Angelika Józefczyk zaproponowała pozycje dla kobiet zdecydowanych, nie obawiających się wyrazistych, często błyszczących i cekinowych tkanin, w wersjach mini i maxi – do wyboru, do koloru. Oprócz odważnych zestawień, zaprezentowała również klasyczne garnitury oraz elementy kojarzące się z ciepłą, złocistą jesienią. To kolekcja, w której niemal każda z nas w zależności od okazji, momentu i nastroju znalazłaby właściwą kreację.

Pokaz Lidii Kality natomiast wprowadził już w pełnię jesieni i otulił naturalnymi kolorami i miękkimi, ciepłymi tkaninami w odcieniach szarości i beży, przeplatanych metalizowanymi, mieniącymi się złotem elementami.

Każda z projektantek zaprezentowała odmienną, wyróżniającą się kolekcję, dzięki czemu pokaz stał się inspiracją do tworzenia swoich własnych jesiennych stylizacji. Po ostatnich miesiącach lockdownu i izolacji był miłym akcentem, przypominającym, że moda stanowi nieodzowny element naszego życia, można się nią bawić i czerpać z niej wiele radości i pozytywnych emocji. Gratulujemy kolekcji!

 

Autor: Anna Dylicka

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE