Głosuj na najlepszą linię lotniczą Europy Środkowo-Wschodniej!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Lotnisko Ławica jest oficjalnym Partnerem tegorocznej Gali.

CEESAR – Najlepsza Linia Lotnicza,to nagrody przyznawane najlepszym przewoźnikom lotniczym w Europie Środkowo-Wschodniej,na podstawie głosowania przeprowadzonego przez zweryfikowanych pasażerów linii lotniczych. Ten coroczny plebiscyt i towarzysząca mu uroczysta gala jestnajwiększymi najbardziej znanymwydarzeniemwśród profesjonalistów z branży lotniczej od kilkunastu lat.

Od 2004 r. pasażerowie oceniają przewoźników lotniczych operujących w Europie, w różnych kategoriach, tworząc ranking najlepszych linii lotniczych. CEESAR to ujednolicony system klasyfikacji jakości linii lotniczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Zweryfikowani pasażerowie, którzy korzystali z usług linii lotniczych, za pośrednictwem specjalnej platformy oceniają je w kilku kategoriach: najlepsza wartość, proces odprawy i wejścia na pokład, komfort na pokładzie, załoga (personel), czystość, rozrywka i wyżywienie.

Ranking cały czas ewoluuje, wykorzystując nowe możliwości technologiczne i dostosowując się do zaawansowanych wymagań i standardów. Początkowo miał on wymiar lokalny i opierał się na głosowaniu pasażerów podróżujących tylko do / z Polski. Od 2018 roku, dzięki rozszerzeniu współpracy z partnerami, zakres rankingu został zwiększony o kolejne europejskie kraje. Odtąd pasażerowie z Chorwacji, Czech, Estonii, Litwy, Łotwy, Mołdawii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i Węgier także mogą wybrać najlepsze linie lotnicze z Europy Środkowo-Wschodniej.

Ranking opiera się na opiniach pasażerów, którzy zweryfikowali swój lot. Weryfikacja tak potwierdzonych ocen wpływa na dużą wiarygodność przyznanych nagród. Dzięki współpracy z partnerami działającymi na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej (Grupa eSky) możliwe jest dotarcie do wybranej grupy pasażerów, którzy faktycznie podróżowali w ramach określonych linii lotniczych.

Metodologia

Dzięki współpracy z partnerami działającymi w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, każdy klient, za pośrednictwem poczty elektronicznej, otrzymuje indywidualny link do formularza głosowania – przy jego pomocy może ocenić przewoźnika lotniczego, z którym podróżował. Na ocenę podróży ma wpływ wiele czynników, a głosujący oceniają linie lotnicze w siedmiu kategoriach, w skali od 1 (najgorsza ocena) do 5 (najlepsza ocena). Zapewnia to bardziej szczegółową ocenę danego przewoźnika i pozwala organizatorom na dokładniejszą analizę wyników.

Aby umożliwić udział w głosowaniu osobom kupującym bilety bezpośrednio u przewoźników lotniczych lub korzystających z innych kanałów sprzedaży, organizator weźmie pod uwagę ich głosy oddane na stronie www.ceesar-awards.com/vote/pod warunkiem, że lot zostanie zweryfikowany.

Gala

Podsumowanie plebiscytu odbywa się podczas oficjalnej gali, kiedy to zostają uhonorowani najlepsi z najlepszych. W tym roku ceremonia wręczenia nagród dla najlepszych linii lotniczych w Europie Środkowo-Wschodniej CEESAR 2018 odbędzie się 19 marca 2019 roku w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Lotnisko Ławica jest oficjalnym Partnerem tegorocznej Gali.

Organizator

Firma Aviaclick od 2004 roku organizuje ranking linii lotniczych w Polsce, a od 2018 rozszerzony także o kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Prowadzi ona portal Pasazer.com – najczęściej czytany serwis lotniczy w Polsce, obejmujący swą tematyką szeroko rozumiane lotnictwo i podróże.

 

fot.: Pasazer.com

 

Przeczytaj również

Nasze magazyny

Reklama

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Follow on Twitter

Reklama

Reklama