Powiedz „nie!” trzeszczącym konferencjom i #badzslyszalny! Audio Plus z propozycją usprawnienia rozmów online

Nasze magazyny
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Okres pandemii skutecznie zmienił oblicze rzeczywistości biurowej. Kawki i ploteczki przy baniaku z wodą zastąpiły Messenger, Skype i sławny/niesławny Zoom. Niegdysiejsze garnitury pełnopłaszczowe to dziś tylko góra w koszuli i reszta w dresach. To jednak nie tylko rozściełanie się w homeofficowym niebie. To także możliwości.

Prawdopodobnie do biur nie wrócimy zbyt szybko. Zresztą, wiele firm pozytywnie zaskoczonych wynikami homeofficowców doszło do wniosku, że może te kilka-kilkanaście tysięcy miesięcznie na wynajem powierzchni biurowej można jednak przyoszczędzić. Kłopot polega na tym, że współczesne rozwiązania są mocno problematyczne. Udostępnianie swoich prywatnych kont na FB czy innych social-media potencjalnym kontrahentom i konieczność usuwania, jakże słodkich, ale może nie do końca profesjonalnych fotek z kotkami czy wspomnień z wieczorów kawalerskich może być problemem. Inne platformy mają albo problem z dźwiękiem, albo problem z obrazem. Najczęściej jednak – oba równocześnie.

Warto zatem rozejrzeć się za alternatywą w postaci bezawaryjnego sposobu prowadzenia telekonferencji w komfortowych i, jakkolwiek by tego nie określić, luksusowych warunkach. Jeśli chodzi bowiem o kwestię rozwiązań, z których korzystamy na co dzień, nie ma co oszczędzać.

O czym zatem mowa? O rozwiązaniu marki Yamaha, dostarczonym przez Audio Plus. Są to urządzenia, które skutecznie wesprą nasze wysiłki, by idea #badzslyszalny w pełni wypełniła nasze pokoje i sale konferencyjne. Ile razy bowiem problemy techniczne skutecznie zniechęcały nas do kolejnego łączenia się przez sieć, a w związku z tym uniemożliwiały ustalenie kwestii esencjonalnych dla funkcjonowania firmy. I choć wszyscy pracujemy na komputerach, niewątpliwie każdy z nas ma flashbacki jak z Wietnamu, gdy pojawia się mrożący krew w żyłach komunikat – nie wykryto mikrofonu/głośników, które jeszcze przed sekundą działały. Dzięki systemom do pracy zdalnej marki Yamaha możemy sprawnie i, co najważniejsze, słyszalnie komunikować się przez sieć. Urządzenia zapewniają pełną obsługę audiowizualną, począwszy od świetnie wyczulonych na dźwięki mikrofonów, które dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym skupiają dźwięki na osobie aktualnie mówiącej, wyciszając pozostałe osoby, dzięki czemu jest mniej niepożądanych hałasów, które mogłyby rozpraszać rozmówców i zakłócać konwersację; poprzez dające czysty i wyraźny dźwięk głośników, bez charakterystycznego dla telekonferencji trzasku; kończąc na urządzeniu SoundBar, zapewniającemu streaming nie tylko dźwięku, ale także obrazu. Produkty marki Yamaha to efekt wieloletniego doświadczenia w branży audio, toteż wszystkie wykonane są w profesjonalny sposób z zastosowaniem sprawdzonych technologii, a to wszystko w połączniu z eleganckim designem.

Audio Plus oferuje urządzenia marki Yamaha dostosowane do potrzeb użytkowników. Można zatem wyposażyć w urządzenia sale konferencyjne, a także nie stanowi problemu skonfigurowanie indywidualnych stanowisk pracy w domu. Co więcej, w razie potrzeb, Audio Plus prowadzi specjalne szkolenia z zakresu użytkowania systemów telekonferencyjnych. W firmie zajmuje się tym Maciej Wołoszyn, Handlowiec Działu Projektów i Instalacji (t: +48 22 732 16 15; m: +48 696 442 333; mail: maciej.woloszyn@audioplus.pl).

Produkt kierowany jest do użytkowników, którzy cenią sobie jakość i komfort podczas pracy. Jeśli masz już dość tego, że Twój pracownik zdaje raport finansowy i co 10 musi sekund powtarzać ostatnie słowo – warto zainteresować się produktami Yamaha w dystrybucji Audio Plus. Jest to gwarancja świetnego sprzętu Yamaha w połączeniu z profesjonalnym zapleczem technicznym ze strony Audio Plus, dzięki czemu każdy użytkownik będzie mógł dobrać właściwy produkt do swoich potrzeb. Zatem, jeśli nie szukasz półśrodków i zależy Ci na komforcie pracy – sprawdź Audio Plus. Pełna oferta, wraz z cennikiem, znajduje się w linku poniżej.

https://audioplus.pl/producenci/yamaha

 

O firmie:

Audio Plus to grupa pasjonatów dźwięku. Firma funkcjonuje już od 1998 roku. Ogromna wiedza na temat instalacji systemów nagłaśniających pozwoliła Audio Plus na zbudowanie przez lata imponującego portfolio klientów, wśród których znalazły się m.in. Teatr Wielki – Opera Narodowa w Warszawie, kluby Hard Rock Cafe w Warszawie i Krakowie, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie czy Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie. Od początku działalności, Audio Plus specjalizuje się w instalacji i konfiguracji złożonych systemów dźwiękowych. Dzięki fachowości, od lat cieszą się sympatią klientów, dla których współpraca z nimi to czysta (nie tylko dla uszu) przyjemność.

YVC-200 Portable Speakerphone
YVC-330 Speakerphone with SoundCap
CS-700 Video Soundbar
YVC-1000 Speakerphone & Main Hub

Reklama

Reklama