Euro Styl z nowym mieszkaniem w Rumi

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Gdański Euro Styl S.A. z Grupy Dom Development S.A., będącej największym deweloperem w Polsce, rozpoczął nową inwestycję w Rumi – Osiedle przy Błoniach (ul. Błoń Janowskich).

W ramach pierwszej części ruszyła sprzedaż 64 mieszkań. Niska, 3-piętrowa, zabudowa budynków wkomponowuje się w naturalne otoczenie zieleni i powstającego dużego Parku Miejskiego Błonia Janowskie. Termin przekazania kluczy do mieszkań to IV kwartał 2020 roku. Docelowo I etap będzie liczyć 128 lokali w czterech budynkach.

Reklama

Osiedle posiadać będzie przyjaźnie zaprojektowaną infrastrukturę i zieleń, co sprzyja integracji sąsiedzkiej. Teren będzie także wyposażony w plac zabaw dla dzieci oraz wiaty rowerowe.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla planowany jest rozległy, blisko 28-hektarowy Park Miejski Błonia Janowskie, który umożliwi mieszkańcom spędzanie czasu wolnego w otoczeniu natury. Na terenie parku znajdą się nowoczesne strefy rekreacyjne, np. siłownia, strefa piknikowa, ogniskowa, a także łąki, alejki i ścieżki do spacerów, biegania, jazdy na rowerze czy innych form spędzania czasu. W parku przewidziane są także dwa place zabaw dla dzieci. Najmłodsi będą mogli także korzystać m.in. z przyrodniczej ścieżki dydaktycznej lub poćwiczyć zasady ruchu w rowerowym miasteczku.

Dodatkowymi atutami nowej inwestycji jest dobra komunikacja umożliwiająca szybki transport do Trójmiasta i okolic, w tym bliskość Gdyni (ok. 3 km). Tuż przy inwestycji znajdzie się przystanek autobusowy, a 1,7 km od osiedla jest stacja SKM Rumia Janowo. Okolica posiada w pełni rozwiniętą infrastrukturę miejską, sklepy, restauracje, ośrodki kultury oraz szkoły i przedszkola. W bezpośrednim sąsiedztwie (oddalona o 150 m), inwestycji znajduje się także Galeria Handlowa Centrum Janowo nieco dalej Galeria Rumia, Port Rumia i liczne pasaże handlowe. Miłośnicy zakupów na bazarkach będą mogli na targu miejskim kupić świeże owoce, warzywa czy przetwory od lokalnych rolników. Zaledwie 2 km od inwestycji znajdują się piękne leśne tereny – Trójmiejski Park Krajobrazowy.

– Założeniem projektu Osiedla przy Błoniach jest stworzenie przyjaznej przestrzeni do życia blisko natury, jednocześnie z doskonałym dostępem do rozwiniętej infrastruktury miejskiej. Jest to już druga inwestycja Euro Stylu w Rumi, obecnie trwa także realizacja Osiedla Locus. Oba osiedla stanowią komplementarną ofertę o szerokim zakresie cenowym, który zadowoli każdego zainteresowanego nabyciem mieszkania. Rumia dynamicznie się rozwija i przyciąga nowych mieszkańców pięknymi zielonymi terenami oraz doskonałym połączeniem z Trójmiastem czy okolicznymi Redą lub Wejherowem – mówi Magdalena Reńska, Dyrektor Zarządzająca Euro Styl S.A.

Architektura

W ramach pierwszej części osiedla powstaną dwa minimalistyczne, eleganckie budynki o funkcjonalnych przestrzeniach wspólnych. Kwiatowe motywy będą zdobić klatki schodowe i podkreślać wyjątkowość lokalizacji. Jasna elewacja z elementami w ciepłym kolorze drewna, przeszklone drzwi i strefy wejścia oraz ażurowe balustrady balkonowe nadadzą inwestycji lekkości i nowoczesności.
Mieszkania – oferta

Do sprzedaży trafiły 64 mieszkania (budynki A i B) o metrażach od 36,78 mkw. do 62,76 mkw. Mieszkania będą posiadać tarasy i balkony oraz ogródki usytuowane na parterze w cenie mieszkania. Ceny mieszkań kształtują się od 197 509 zł do 309 880 zł. Na terenie Osiedla przy Błoniach powstanie funkcjonalny parking naziemny oraz podziemna hala garażowa. W trosce o spokój oraz bezpieczeństwo mieszkańców zminimalizowano ruch kołowy poprzez zaprojektowanie szlabanu.

W ofercie przewidziano komórki lokatorskie w cenie od 3 097 zł do 10 132 zł.

Przeczytaj również

Nasze magazyny

Reklama

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Follow on Twitter

Reklama

Reklama