„Chciałam pozdrowić moją cipkę!” – recenzja podcastu Rozważna i Erotyczna Magdy Mołek i Joanny Keszki

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jak ja lubię te dziewczyny! Tak, dobrze widzisz. Uwielbiam je, podziwiam, słucham z zapartym tchem, jak mówią o cipkach. Słucham i słucham i nasłuchać się nie mogę. Co tam penisy, pogadajmy wreszcie o najważniejszym!

Wybałusza oczy ze zdziwienia? Super. Już na wstępie docieramy do pointy. Nie umiemy mówić o sobie ani w imieniu własnych cipek, a uwierzcie, jest o czym gadać. Udowadniają to dwie wspaniałe Superbohaterki: Magdalena Mołek i Joanna Keszka – Rozważna i Erotyczna znaczy się. Ich podcast, który finalnie ma się składać z ośmiu odcinkach jest już dostępny w aplikacji EmpikGo.

Uwielbiam stwierdzenie Magdy Mołek, że cisza wokół seksu jest groźna. Nie zrozum tych słów proszę na opak. Bo jeśli to zrobisz udowodnisz sobie i całemu światu, że w temacie seksualności kobiet mamy jeszcze dużo do zrobienia, a duet super bohaterek Rozważna i Erotyczna potrzebują mocnego wsparcia. Cisza wokół seksu jest nieprzenikniona, ma potężną moc i niesie zagładę. Wzmaga poczucie wstydu u kobiet, a jak przypomnisz sobie znajome do bólu powiedzonko: „spalam się ze wstydu” – to zrozumiesz w czym rzecz. Czego nauczono kobiety w sferze intymności, seksualności? To pytanie retoryczne, ale możesz spróbować na nie odpowiedzieć. Albo posłuchać podcastu.

Najlepiej sięgnąć po podcast, ponieważ prócz odpowiedzi usłyszysz moc prostego przekazu, moc słowa, którym nie władamy, bo zabrano nam głos. A my, mając wolną wolę, możemy wyjść poza schemat i same sobie ten głos przywrócić. I co wtedy? Wtedy wszystko STAJE na swoje miejsce i budzi się do życia. Rodzi się cipka, cipa, szpara sromowa, pochwa, a życie wraz z tymi słowami i zwyczajnym posługiwaniem się nimi, rozkwita i staje się normalne.

Kobieca seksualność jest ważna. Dla nas bardzo ważna. Wypierana przez dziesiątki lat, nie traktowana poważnie, chowana do „szuflady wstydu i lęku” nie będzie nam służyć. Kobiecość to seksualność. Chcemy być szczęśliwe, zdrowe i zachwycone swoim ciałem i seksem. Potrzebujemy do tego wiedzy, narzędzi, nazywania rzeczy po imieniu i wsparcia. Po to powstał ten podcast: z miłości do kobiet, do dobrego seksu, do wolności. Bo każda z nas jest Rozważna i Erotyczna – czytamy na stronie EmpikGo.

I ja tu ciebie tak z tym podcastem zostawię, ale zanim sobie pójdę, przytoczę tylko mały cytat z Keszki: „Chciałam kogoś pozdrowić. Chciałam pozdrowić moją cipkę!”. Szkoda, że to nie jest cytat z Krajniewskiej, ale to nic, jeszcze mnie usłyszycie!

Tymczasem zapraszam każdą i każdego, aplikacja EmpikGo i jazda!

 

https://www.empik.com/rozwazna-i-erotyczna

 

Reklama

Jestem chamką!

Jestem chamką. To nie zostało powiedziane wprost, ale zarysowane grubym