ANYWHERE          TV

Sopot Beach Fashion Day już 9 lipca!

marka-wspiera-marke

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie organizowane przez Marka Wspiera Markę. W pięknych okolicznościach przyrody zostaną zaprezentowane kolekcje: COSEL oraz Angelika Józefczyk.

Najnowsze kolekcje miały już swoje odsłony w Warszawie, Poznaniu, a nawet w Nowym Yorku. Teraz czas na Trójmiasto. Pokaz rozpocznie się o godz. 18.00. Wstęp wolny dla publiczności wejście na plażę nr 17 Sopot, przy restauracji Centrala Rybna.

O projektantkach:

Anna Szubert – Cosel to polska marka slow fashion. Projektantka, Anna Szubert, ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi. Wszystkie materiały użyte podczas projektowania kolekcji są wyjątkowe i niepowtarzalne, stworzone w kompozycji designu i grafiki. Świat natury jest motywem głównym na materiałach używanych przez markę. Ubrania Cosel są w całości szyte w Polsce.

Angelika Józefczyk :

Angelika Józefczyk – absolwentka min. MSKPU w Warszawie na kierunku projektowanie ubioru, tworzy markę pod własnym imieniem i nazwiskiem, której projekty kierowane są do kobiet lubiących eksperymentować z kolorem i fakturą ubrań, jednocześnie ceniąc przy tym kobiecość oraz konstrukcję, która modeluje sylwetkę. Oryginalny koncept, gra kolorów, użytkowość – te trzy wyrażenia najlepiej określają mood tworzonych kolekcji.

Projekt „Marka Wspiera Markę” zrodził się z głębokiej wiary w ideę, iż samemu można zdziałać wiele, ale we współpracy można osiągnąć wszystko.

To jedyne wydarzenie w Polsce, które łączy we współpracy tak wiele różnych marek. W idei multibrandingu zawarto myśl wzajemnej pomocy, dlatego każdy uczestnik wydarzenia daje coś od siebie, ale również otrzymuje!

 

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE